394696-2026 - Ergebnis
Polen – Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser) – Zakup i dostawa zestawu aparatury pomiarowej do badań środowiskowych w ramach projektu nr FEMP.01.04-IZ.00-0271/24 pn.: „Centrum Informacji Geoprzestrzennej i Środowiskowej Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup i dostawa zestawu aparatury pomiarowej do badań środowiskowych w ramach projektu nr FEMP.01.04-IZ.00-0271/24 pn.: „Centrum Informacji Geoprzestrzennej i Środowiskowej Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest „Zakup i dostawa zestawu aparatury pomiarowej do badań środowiskowych w ramach projektu nr FEMP.01.04-IZ.00-0271/24 pn.: „Centrum Informacji Geoprzestrzennej i Środowiskowej Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie””
Vorherige Bekanntmachung377033-2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
LosLOT-0001
TitelEchosonda wraz z oprogramowaniem
BeschreibungPrzedmiotem zadania 1 jest dostawa, instalacja i uruchomienie zestawu aparatury pomiarowej do badań środowiskowych – echosondy wraz z oprogramowaniem – 1 zestaw.
Haupteinstufung (cpv): 38114000 Echolote
LosLOT-0002
TitelSpektrometr terenowy wraz z oprogramowaniem
BeschreibungPrzedmiotem zadania 2 jest dostawa, instalacja i uruchomienie zestawu aparatury pomiarowej do badań środowiskowych – spektrometru terenowego wraz z oprogramowaniem i wyposażeniem – 1 zestaw;
Haupteinstufung (cpv): 38433000 Spektrometer
LosLOT-0003
TitelSkaner glebowy wraz z oprogramowaniem
BeschreibungPrzedmiotem zadania 3 jest dostawa, instalacja i uruchomienie naziemnego zestawu aparatury pomiarowej do badań środowiskowych – skanera glebowego wraz z oprogramowaniem – 1 zestaw;
Haupteinstufung (cpv): 38522000 Chromatografische Scanner
LosLOT-0004
TitelZestaw fotograficzny
BeschreibungPrzedmiotem zadania 4 jest dostawa profesjonalnego zestawu fotograficznego do fotogrametrii bliskiego zasięgu – 1 zestaw.
Haupteinstufung (cpv): 38651000 Fotokameras