2. Verfahren
Verfahren
Titel: Hotel- en vergaderdiensten
Beschreibung: Het Kadaster beschikt op dit moment over een raamovereenkomst voor hotel- en vergaderdiensten die op 14 juli 2026 afloopt. Deze raamovereenkomst voorziet in de bemiddeling, reservering en administratieve afhandeling van accommodaties. In aanloop naar het aflopen van deze raamovereenkomst start het Kadaster een nieuwe aanbesteding om de continuïteit van de dienstverlening te waarborgen en de dienstverlening verder te optimaliseren. Het Kadaster gaat uit van een geraamde totale opdrachtwaarde (inclusief optiejaren/opties) van een bedrag van €1.500.000,- exclusief BTW, wat neerkomt op een jaarlijkse geraamde waarde van €375.000,- exclusief BTW. Dit is slechts een indicatie waaraan geen rechten kunnen worden ontleend.
Interne Kennung: A25-104209
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55100000 Dienstleistungen von Hotels
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55100000 Dienstleistungen von Hotels
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Er zijn verlengingen mogelijk.