394764-2025 - Wettbewerb
Polen – Bauarbeiten – Poprawa sieci drogowej na terenie powiatu płońskiego.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPoprawa sieci drogowej na terenie powiatu płońskiego.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: „Poprawa sieci drogowej na terenie powiatu płońskiego” z podziałem na 5 Części: Część 1 - Rozbudowa drogi powiatowej nr 3027W Dłużniewo – Galominek. Odcinek od km 0+000 do km 0+330 oraz od km 0+000 do km 4+149 o łącznej długości 4479 m (pikietaż roboczy). Odcinek drogi zlokalizowany jest w na terenie gminy Baboszewo, powiat płoński. Część 2 – Przebudowa drogi powiatowej nr 3021W Płońsk – Raciąż od m.Baboszewo do m.Mystkowo. Odcinek od km 0+000 do km 2+467 o długości 2467 m (pikietaż roboczy). Odcinek drogi zlokalizowany jest w na terenie gminy Baboszewo, powiat płoński. Część 3 – Rozbudowa drogi powiatowej 3050W Lisewo - Ślepowrony – Kołoząb. Odcinek od km 0+000 do km 1+530 o długości 1530 m. Odcinek drogi zlokalizowany jest w na terenie gminy Płońsk oraz Sochocin, powiat płoński. Część 4 – Przebudowa drogi powiatowej nr 3065W Wola Krysk – Naruszewo – Kozarzewo. Odcinek od km 3+867,60 do km 4+107,30 o długości 239,70 m. Odcinek drogi zlokalizowany jest w na terenie gminy Naruszewo, powiat płoński. Część 5 – Rozbudowa drogi powiatowej nr 3024W Mystkowo – Drozdowo – Raciąż. Odcinek od km 10+720 do km 12+320 oraz od km 12+640 do km 13+000 o łącznej długości 1960 m. Odcinek drogi zlokalizowany jest na terenie gminy Raciąż oraz Miasto Raciąż, powiat pł Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Dokumentacji projektowej i STWiORB 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 5 części. Zamawiający nie ogranicza ilości części, na które ofertę może złożył Wykonawca. Zamawiający nie ogranicza ilości umów o zamówienie publiczne, które mogą być zawarte z jednym Wykonawcą składającym ofertę na więcej niż jedną Część. 4. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 3 do SWZ.
Interne KennungDT.272.04.25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Zamawiający będzie stosował procedurę, o której mowa w art. 139 ust 1 Pzp (tj. tzw. Procedura odwrócona). Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw do wykluczenia oraz spełnienia warunków udziału w postępowaniu. 2. Wobec powyższego, Zamawiający w niniejszym postępowaniu nie wymaga, aby Wykonawcy wykazując brak podstaw do wykluczenia i spełnienie warunków udziału w postępowaniu, składali wraz z ofertą oświadczenie JEDZ – Jednolity Europejski Dokument Zamówienia. Do złożenia przedmiotowego oświadczenia będzie zobowiązany Wykonawca, którego oferta zostanie najwyżej oceniona, zgodnie z przyjętymi kryteriami oceny ofert. 3. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, oświadczenie, o którym mowa w pkt 2 składa każdy z Wykonawców. JEDZ potwierdza brak podstaw wykluczenia z postępowania oraz spełnienie warunków udziału w postępowaniu, na dzień składania ofert oraz stanowi dowód tymczasowo zastępujący wymagane przez zamawiającego podmiotowe środki dowodowe, wskazane w niniejszym ogłoszeniu oraz SWZ. 4. JEDZ sporządza odrębnie: a) Wykonawca/każdy spośród Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, b) Podmiot trzeci na potencjał którego powołuje się Wykonawca w celu spełnienia warunków udziału w postępowaniu. W takim przypadku JEDZ potwierdza brak podstaw wykluczenia Wykonawcy, Podmiotu trzeciego, oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu w zakresie, w jakim każdy z Wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu lub odpowiednio warunek udziału w postępowaniu jest spełniony poprzez powołanie się na potencjał Podmiotu trzeciego. 5. Wykonawca może ograniczyć się do wypełnienia sekcji α w części IV JEDZ i nie musi wypełniać żadnej z pozostałych sekcji w części IV JEDZ (kryteria kwalifikacji). 6. Na wezwanie Zamawiającego Wykonawca zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w §2 ust. 1 pkt 1)-7) rozporządzenia MRPiT z dnia 23.12.2020 w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez Zamawiającego w niniejszym ogłoszeniu. 7. Dla przedmiotowego postępowania Zamawiający nie przeprowadził wstępnych konsultacji rynkowych.
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233100 Bauarbeiten für Fernstraßen und Straßen, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45232451 Entwässerungs- und Oberflächenarbeiten, 45233252 Oberbauarbeiten für Straßen, 45233200 Diverse Oberbauarbeiten, 45111000 Abbrucharbeiten, Baureifmachung und Abräumung, 45233220 Oberbauarbeiten für Landstraßen, 34922100 Straßenmarkierungen, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 45232310 Bauarbeiten für Fernsprechleitungen, 45330000 Installateurarbeiten, 45112100 Grabenaushub, 45233300 Fundamentierungsarbeiten für Fernstraßen, Landstraßen, Straßen und Fußwege, 45243510 Uferbau, 45450000 Sonstige Baufertigstellungsarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 - Rozbudowa drogi powiatowej nr 3027W Dłużniewo – Galominek. Odcinek od km 0+000 do km 0+330 oraz od km 0+000 do km 4+149 o łącznej długości 4479 m (pikietaż roboczy).
BeschreibungOdcinek drogi zlokalizowany jest w na terenie gminy Baboszewo, powiat płoński. Wymagania w zakresie realizacji zamówienia: a) Wykonawca zobowiązany jest do zapewnienia bezpiecznych warunków ruchu drogowego, kołowego i pieszego w rejonie prowadzonych robót objętych umową na podstawie zatwierdzonego projektu tymczasowej organizacji ruchu (na czas prowadzenia robót). b) Wykonawca we własnym zakresie i na swój koszt: -urządzi teren budowy i zaplecze budowy, a po zakończeniu prac przywróci teren do stanu pierwotnego, -oznakuje i zabezpieczy teren budowy, -zapewni bieżącą obsługę geodezyjną wraz z geodezyjną inwentaryzacją powykonawczą. c) Wykonawca będzie ponosił pełną odpowiedzialność za wypadki i szkody powstałe w związku z nieprawidłowym oznakowaniem terenu budowy oraz wykonywaniem robót będących przedmiotem zamówienia. d) Wykonawca będzie ponosił odpowiedzialność za ochronę instalacji i urządzeń podziemnych, zapewni ich właściwe oznaczenie i zabezpieczenie przed uszkodzeniem w czasie trwania prac. e) Wykonawca będzie ponosił wszelkie koszty związane z odtworzeniem stanu pierwotnego w przypadku uszkodzenia istniejących cokołów ogrodzeń oraz naruszenia stateczności ogrodzeń, furtek i bram oraz koszty związane z zabezpieczeniem ogrodzeń (innych niż ujęte w przedmiarach). f) Wszystkie elementy z rozbiórki nadające się do ponownego użycia stanowią własność Zamawiającego (np. kostka, destrukt) natomiast elementy uznane jako odpad, wykonawca powinien zutylizować we własnym zakresie i na własny koszt. g) Wykonawca zobowiązany jest do wykonania robót budowlanych zgodnie ze sztuką budowlaną, obowiązującymi przepisami i normami oraz przy zachowaniu przepisów BHP. Wykonawca gwarantuje także wykonanie przedmiotu zamówienia pod kierownictwem osób posiadających wymagane przygotowanie zawodowe do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie.
Interne KennungCzęść 1
Haupteinstufung (cpv): 45233100 Bauarbeiten für Fernstraßen und Straßen
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 – Przebudowa drogi powiatowej nr 3021W Płońsk – Raciąż od m.Baboszewo do m.Mystkowo. Odcinek od km 0+000 do km 2+467 o długości 2467 m (pikietaż roboczy).
Interne KennungCzęść 2
LosLOT-0003
TitelCzęść 3 – Rozbudowa drogi powiatowej 3050W Lisewo - Ślepowrony – Kołoząb. Odcinek od km 0+000 do km 1+530 o długości 1530 m.
BeschreibungOdcinek drogi zlokalizowany jest w na terenie gminy Płońsk oraz Sochocin, powiat płoński. Wymagania w zakresie realizacji zamówienia: a) Wykonawca zobowiązany jest do zapewnienia bezpiecznych warunków ruchu drogowego, kołowego i pieszego w rejonie prowadzonych robót objętych umową na podstawie zatwierdzonego projektu tymczasowej organizacji ruchu (na czas prowadzenia robót). b) Wykonawca we własnym zakresie i na swój koszt: -urządzi teren budowy i zaplecze budowy, a po zakończeniu prac przywróci teren do stanu pierwotnego, -oznakuje i zabezpieczy teren budowy, -zapewni bieżącą obsługę geodezyjną wraz z geodezyjną inwentaryzacją powykonawczą. c) Wykonawca będzie ponosił pełną odpowiedzialność za wypadki i szkody powstałe w związku z nieprawidłowym oznakowaniem terenu budowy oraz wykonywaniem robót będących przedmiotem zamówienia. d) Wykonawca będzie ponosił odpowiedzialność za ochronę instalacji i urządzeń podziemnych, zapewni ich właściwe oznaczenie i zabezpieczenie przed uszkodzeniem w czasie trwania prac. e) Wykonawca będzie ponosił wszelkie koszty związane z odtworzeniem stanu pierwotnego w przypadku uszkodzenia istniejących cokołów ogrodzeń oraz naruszenia stateczności ogrodzeń, furtek i bram oraz koszty związane z zabezpieczeniem ogrodzeń (innych niż ujęte w przedmiarach). f) Wszystkie elementy z rozbiórki nadające się do ponownego użycia stanowią własność Zamawiającego (np. kostka, destrukt) natomiast elementy uznane jako odpad, wykonawca powinien zutylizować we własnym zakresie i na własny koszt. g) Wykonawca zobowiązany jest do wykonania robót budowlanych zgodnie ze sztuką budowlaną, obowiązującymi przepisami i normami oraz przy zachowaniu przepisów BHP. Wykonawca gwarantuje także wykonanie przedmiotu zamówienia pod kierownictwem osób posiadających wymagane przygotowanie zawodowe do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie.
Interne KennungCzęść 3
LosLOT-0004
TitelCzęść 4 – Przebudowa drogi powiatowej nr 3065W Wola Krysk – Naruszewo – Kozarzewo. Odcinek od km 3+867,60 do km 4+107,30 o długości 239,70 m.
BeschreibungOdcinek drogi zlokalizowany jest w na terenie gminy Naruszewo, powiat płoński. Wymagania w zakresie realizacji zamówienia: a) Wykonawca zobowiązany jest do zapewnienia bezpiecznych warunków ruchu drogowego, kołowego i pieszego w rejonie prowadzonych robót objętych umową na podstawie zatwierdzonego projektu tymczasowej organizacji ruchu (na czas prowadzenia robót). b) Wykonawca we własnym zakresie i na swój koszt: -urządzi teren budowy i zaplecze budowy, a po zakończeniu prac przywróci teren do stanu pierwotnego, -oznakuje i zabezpieczy teren budowy, -zapewni bieżącą obsługę geodezyjną wraz z geodezyjną inwentaryzacją powykonawczą. c) Wykonawca będzie ponosił pełną odpowiedzialność za wypadki i szkody powstałe w związku z nieprawidłowym oznakowaniem terenu budowy oraz wykonywaniem robót będących przedmiotem zamówienia. d) Wykonawca będzie ponosił odpowiedzialność za ochronę instalacji i urządzeń podziemnych, zapewni ich właściwe oznaczenie i zabezpieczenie przed uszkodzeniem w czasie trwania prac. e) Wykonawca będzie ponosił wszelkie koszty związane z odtworzeniem stanu pierwotnego w przypadku uszkodzenia istniejących cokołów ogrodzeń oraz naruszenia stateczności ogrodzeń, furtek i bram oraz koszty związane z zabezpieczeniem ogrodzeń (innych niż ujęte w przedmiarach). f) Wszystkie elementy z rozbiórki nadające się do ponownego użycia stanowią własność Zamawiającego (np. kostka, destrukt) natomiast elementy uznane jako odpad, wykonawca powinien zutylizować we własnym zakresie i na własny koszt. g) Wykonawca zobowiązany jest do wykonania robót budowlanych zgodnie ze sztuką budowlaną, obowiązującymi przepisami i normami oraz przy zachowaniu przepisów BHP. Wykonawca gwarantuje także wykonanie przedmiotu zamówienia pod kierownictwem osób posiadających wymagane przygotowanie zawodowe do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie.
Interne KennungCzęść 4
LosLOT-0005
TitelCzęść 5 – Rozbudowa drogi powiatowej nr 3024W Mystkowo – Drozdowo – Raciąż. Odcinek od km 10+720 do km 12+320 oraz od km 12+640 do km 13+000 o łącznej długości 1960 m.
BeschreibungOdcinek drogi zlokalizowany jest na terenie gminy Raciąż oraz Miasto Raciąż, powiat płoński. Wymagania w zakresie realizacji zamówienia: a) Wykonawca zobowiązany jest do zapewnienia bezpiecznych warunków ruchu drogowego, kołowego i pieszego w rejonie prowadzonych robót objętych umową na podstawie zatwierdzonego projektu tymczasowej organizacji ruchu (na czas prowadzenia robót). b) Wykonawca we własnym zakresie i na swój koszt: -urządzi teren budowy i zaplecze budowy, a po zakończeniu prac przywróci teren do stanu pierwotnego, -oznakuje i zabezpieczy teren budowy, -zapewni bieżącą obsługę geodezyjną wraz z geodezyjną inwentaryzacją powykonawczą. c) Wykonawca będzie ponosił pełną odpowiedzialność za wypadki i szkody powstałe w związku z nieprawidłowym oznakowaniem terenu budowy oraz wykonywaniem robót będących przedmiotem zamówienia. d) Wykonawca będzie ponosił odpowiedzialność za ochronę instalacji i urządzeń podziemnych, zapewni ich właściwe oznaczenie i zabezpieczenie przed uszkodzeniem w czasie trwania prac. e) Wykonawca będzie ponosił wszelkie koszty związane z odtworzeniem stanu pierwotnego w przypadku uszkodzenia istniejących cokołów ogrodzeń oraz naruszenia stateczności ogrodzeń, furtek i bram oraz koszty związane z zabezpieczeniem ogrodzeń (innych niż ujęte w przedmiarach). f) Wszystkie elementy z rozbiórki nadające się do ponownego użycia stanowią własność Zamawiającego (np. kostka, destrukt) natomiast elementy uznane jako odpad, wykonawca powinien zutylizować we własnym zakresie i na własny koszt. g) Wykonawca zobowiązany jest do wykonania robót budowlanych zgodnie ze sztuką budowlaną, obowiązującymi przepisami i normami oraz przy zachowaniu przepisów BHP. Wykonawca gwarantuje także wykonanie przedmiotu zamówienia pod kierownictwem osób posiadających wymagane przygotowanie zawodowe do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie.
Interne KennungCzęść 5