2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa aparatury medycznej na potrzeby Poradni Kardiologicznej w SP ZOZ MSWIA w Szczecinie w czterech pakietach w ramach inwestycji D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych".
Beschreibung: Dostawa aparatury medycznej na potrzeby Poradni Kardiologicznej w SP ZOZ MSWIA w Szczecinie w czterech pakietach w ramach inwestycji D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych."
Vorherige Bekanntmachung: 141714-2026
Interne Kennung: 4/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33123000 Herz-Kreislauf-Ausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33182100 Defibrillator, 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke, 33112100 Echokardiograf
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 - Aparat ultrasonograficzny
Beschreibung: Aparat ultrasonograficzny
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Haupteinstufung (cpv): 33112100 Echokardiograf