See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów leczniczych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych: 1. Insuliny – Pakiet nr 1, 2. Żywienie pozajelitowe, płyny – Pakiet nr 2, 3. Produkty lecznicze – Pakiet nr 3, 4. Płyny i żywienie – Pakiet nr 4, 5. Secukinumabum - Program lekowy B.33 B.35 B.36 B.82 – Pakiet nr 5, 6. Immunoglobulinum humanum normale (IgG) - Program lekowy B.67. – Pakiet nr 6, 7. Erenumabum - Program lekowy B.133 – Pakiet nr 7, 8. Produkty lecznicze – Pakiet nr 8. 9. Produkty lecznicze – Pakiet nr 9, 10. Produkty lecznicze – Pakiet nr 10, 11. Produkty lecznicze – Pakiet nr 11, 12. Produkty lecznicze – Pakiet nr 12, 13. Produkty lecznicze – Pakiet nr 13, 14. Produkty lecznicze – Pakiet nr 14, 15. Produkty lecznicze – Pakiet nr 15, 16. Produkty lecznicze – Pakiet nr 16, 17. Produkty lecznicze – Pakiet nr 17, 18. Produkty lecznicze – Pakiet nr 18, 19. Glukoza – Pakiet nr 19, 20. Glukoza – Pakiet nr 20, 21. Glukoza – Pakiet nr 21, 22. Glukoza – Pakiet nr 22, 23. Budesonidum - Program lekowy B.171. – Pakiet nr 23, 24. Kontrasty – Pakiet nr 24, 25. Kontrasty – Pakiet nr 25, 26. Kontrasty – Pakiet nr 26, 27. Produkty lecznicze – Pakiet nr 27, 28. Foslevodopum + Foscarbidopum - Program lekowy B.90 – Pakiet nr 28, 29. Guselkumabum - Program lekowy B.35 – Pakiet nr 29, 30. Produkty lecznicze – Pakiet nr 30, 31. Produkty lecznicze – Pakiet nr 31, 32. Produkty lecznicze – Pakiet nr 32, 33. Ravulizumabum - Program lekowy B.157 – Pakiet nr 33, 34. Natalizumab - Program lekowy B.29 – Pakiet nr 34, 35. Toxinum botulinicum typum A ad iniectabile - Programy lekowe: B.28., B.57., B.133. – Pakiet nr 35, 36. Produkty lecznicze – Pakiet nr 36. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 212966-2026
Interne Kennung: PN/7/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0025
Titel: Kontrasty – Pakiet nr 25
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa kontrastów. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 25
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie, że przy realizacji zamówienia będzie miał prawo skorzystać z prawa opcji, które przejawia się tym, że Zamawiający może zwiększyć o 40% realizację zamówienia w stosunku do podstawowego zakresu zamówienia określonego w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym zał. nr 1 do SWZ. Zamawiający zastrzega sobie możliwość niezrealizowania do 20% przedmiotu zamówienia określonego w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym zał. nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0026
Titel: Kontrasty – Pakiet nr 26
Interne Kennung: Pakiet nr 26
Los: LOT-0027
Titel: Produkty lecznicze – Pakiet nr 27
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 27
Los: LOT-0028
Titel: Foslevodopum + Foscarbidopum - Program lekowy B.90 – Pakiet nr 28
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leku z programu lekowego. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 28
Los: LOT-0029
Titel: Guselkumabum - Program lekowy B.35 – Pakiet nr 29
Interne Kennung: Pakiet nr 29
Los: LOT-0030
Titel: Produkty lecznicze – Pakiet nr 30
Interne Kennung: Pakiet nr 30
Los: LOT-0031
Titel: Produkty lecznicze – Pakiet nr 31
Interne Kennung: Pakiet nr 31
Los: LOT-0032
Titel: Produkty lecznicze – Pakiet nr 32
Interne Kennung: Pakiet nr 32
Los: LOT-0033
Titel: Ravulizumabum - Program lekowy B.157 – Pakiet nr 33
Interne Kennung: Pakiet nr 33
Los: LOT-0034
Titel: Natalizumab - Program lekowy B.29 – Pakiet nr 34
Interne Kennung: Pakiet nr 34
Los: LOT-0035
Titel: Toxinum botulinicum typum A ad iniectabile - Programy lekowe: B.28., B.57., B.133. – Pakiet nr 35
Interne Kennung: Pakiet nr 35
Los: LOT-0036
Titel: Produkty lecznicze – Pakiet nr 36
Interne Kennung: Pakiet nr 36