2. Verfahren
Verfahren
Titel: 52.2026 Dostawa sprzętu medycznego na potrzeby Filii w Wałbrzychu Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa sprzętu medycznego na potrzeby Filii w Wałbrzychu Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, w skład którego wchodzą: 1) Respiratory turbinowe, 2) Pompy, 3) Ssaki, 4) Zestawy drobnego sprzętu medycznego. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowy opisany w Arkuszu Informacji Technicznej (załącznik nr 2 do Zaproszenia do negocjacji)
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44611200 Atemschutzgeräte, 33194110 Infusionspumpen, 33100000 Medizinische Geräte, 38412000 Thermometer, 38423100 Manometer, 42923110 Wiegeeinrichtungen, 33195110 Atmungsmonitoren, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa sprzętu medycznego na potrzeby Filii w Wałbrzychu Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, w skład którego wchodzą: 1) Respiratory turbinowe, 2) Pompy, 3) Ssaki, 4) Zestawy drobnego sprzętu medycznego. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowy opisany w Arkuszu Informacji Technicznej (załącznik nr 2 do Zaproszenia do negocjacji). 3. Miejsce świadczenia usługi: Centrum Symulacji Medycznej Filii w Wałbrzychu, ul. Zamkowa 4, 58-300 Wałbrzych - w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00.
Interne Kennung: AZP.260.52.2026.WR
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44611200 Atemschutzgeräte, 33194110 Infusionspumpen, 38412000 Thermometer, 38423100 Manometer, 42923110 Wiegeeinrichtungen, 33195110 Atmungsmonitoren, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte