39482-2024 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte – DOSTAWA SPRZĘTU MEDYCZNEGO JEDNORAZOWEGO UŻYTKU – 31 ZADAŃ
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA SPRZĘTU MEDYCZNEGO JEDNORAZOWEGO UŻYTKU – 31 ZADAŃ
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa
Interne Kennung: FDZ.242-111/23
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy:1)Nie podlegają wykluczeniu na podstawie art. 108 ust. 1 i art. 109 ust. 1 pkt. 4) Pzp 2) Spełniają warunki udziału w postępowaniu w zakresie:a) Zdolności do występowania w obrocie gospodarczym- Zamawiający nie formułuje opisu sposobu dokonywania oceny tego warunku.b)Uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów - Zamawiający nie formułuje opisu sposobu dokonywania oceny tego warunku.c)Sytuacji ekonomicznej lub finansowej - Zamawiający nie formułuje opisu sposobu dokonywania oceny tego warunku.d)Zdolności technicznej lub zawodowej -Zamawiający nie formułuje opisu sposobu dokonywania oceny tego warunku. 3) nie podlegają wykluczeniu na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz. U. z 2022r, poz. 835)4)nie są objęci zakazem, o którym mowa art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1), w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 111 z 8.4.2022, str. 1) *)*) Zakaz obejmuje również podwykonawców, dostawców i podmioty, na których zdolności wykonawca polega, w przypadku, gdy przypada na nich ponad 10 %wartości zamówienia.2. Potencjał podmiotu udostępniającego zasoby:1)Wykonawca może w celu potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu w stosownych sytuacjach oraz w odniesieniu do konkretnego zamówienia, lub jego części polegać na zdolnościach technicznych lub zawodowych lub sytuacji finansowej lub ekonomicznej podmiotów udostępniających zasoby, niezależnie od charakteru prawnego łączących go z nim stosunków prawnych. 2) Wykonawca, który polega na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby, składa wraz z ofertą zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby do oddania mu do dyspozycji niezbędnych zasobów na potrzeby realizacji danego zamówienia lub inny podmiotowy środek dowodowy potwierdzający, że wykonawca realizując zamówienie, będzie dysponował niezbędnymi zasobami tych podmiotów 3)Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby, o którym mowa w pkt. 2) potwierdza, że stosunek łączący wykonawcę z podmiotami udostępniającymi zasoby gwarantuje rzeczywisty dostęp do tych zasobów oraz określa, w szczególności:a)zakres dostępnych wykonawcy zasobów podmiotu udostępniającego zasoby;b)sposób i okres udostępnienia wykonawcy i wykorzystania przez niego zasobów podmiotu udostępniającego te zasoby przy wykonywaniu zamówienia)Wykonawca nie może po upływie terminu składania ofert powoływać się na zdolności lub sytuację podmiotów udostępniających zasoby, jeżeli na etapie składania ofert nie polegał on w danym zakresie na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby.3.Informacja dla Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (m.in. występującymi jako spółki cywilne czy konsorcja):1)Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku wykonawcy ustanawiają Pełnomocnika (Lidera) do reprezentowania ich w niniejszym postępowaniu albo do reprezentowania ich w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Wszelka korespondencja prowadzona będzie wyłącznie z Pełnomocnikiem (Liderem). Pełnomocnictwo powinno:-precyzować zakres umocowania, - wymieniać wszystkich Wykonawców, którzy wspólnie ubiegają się o udzielenie zamówienia,- każdy z tych Wykonawców musi podpisać się na wspólnym dokumencie pełnomocnictwa lub innego dokumentu sporządzonego w tym celu; alternatywnie - wystawić niezależne pełnomocnictwo indywidualnie dla Pełnomocnika – Lidera (nie jest wymagany podpis Pełnomocnika – Lidera na dokumencie pełnomocnictwa). 2) Pełnomocnictwo musi zostać dołączone do oferty, przekazane w postaci elektronicznej, opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym mocodawcy. W przypadku gdy pełnomocnictwo zostało sporządzone jako dokument w postaci papierowej i opatrzone własnoręcznym podpisem, przekazuje się cyfrowe odwzorowanie tego dokumentu – podpisane analogicznie jak w zdaniu pierwszym, przez mocodawcę lub notariusza.3) Przepisy dotyczące Wykonawcy stosuje się odpowiednio do Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.4.Zamawiający wykluczy z postępowania wykonawców, wobec których zachodzą przesłanki określone w: - art. 108 ust. 1 ustawy Pzp i w art. 109 ust. 1 pkt. 4) ustawy Pzp.-art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego, na czas trwania tych okoliczności.A) DOKUMENTY I OŚWIADCZENIA NIEZBĘDNE DO UPŁYWU TERMINU SKŁADANIA OFERTWykonawca zobowiązany jest złożyć /przesła za pośrednictwem Platformy Zakupowej w terminie wyznaczonym jako dzień i godzina składania ofertniżej wymienione dokumenty i oświadczenia:1)Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu, spełnianiu warunku udziału w postępowaniu w formie jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (zwanego dalej: JEDZ) *) Informacje zawarte w oświadczeniu będą stanowić wstępne potwierdzenie, że Wykonawca nie podlega wykluczeniu oraz spełnia warunki udziału w postępowaniu. UWAGA: Warunki udziału w postępowaniu zostaną wstępnie zweryfikowane na podstawie wypełnionej Części IV: Kryteria kwalifikacji poprzez złożenie ogólnego oświadczenia dotyczącego wszystkich kryteriów kwalifikacji w punkcie „alfa” w JEDZ (nie wymaga się wypełniania żadnej z pozostałych sekcji w części IV JEDZ) 2) Jeżeli Wykonawca będzie polegać na zasobach podmiotu udostępniającego zasoby (tzw. „trzeciego”):
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 1-Elektroda do defibrylatora lifepak dla doroslych
Beschreibung: Elektroda do defibrylatora lifepak dla doroslych
Interne Kennung: Zadanie nr 1-Elektroda do defibrylatora lifepak dla doroslych
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 2-Opaski do pulsoksymetru dla noworodków
Beschreibung: Opaski do pulsoksymetru dla noworodków
Interne Kennung: Zadanie nr 2-Opaski do pulsoksymetru dla noworodków
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 3-Mankiety noworodkowe
Beschreibung: Mankiety noworodkowe
Interne Kennung: Zadanie nr 3-Mankiety noworodkowe
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 4-Torebka do dezynfekcji termicznej
Beschreibung: Torebka do dezynfekcji termicznej
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 5-Przezskórne mikrocewniki wprowadzane obwodowo
Beschreibung: Przezskórne mikrocewniki wprowadzane obwodowo
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 6-Woreczki do poboru moczu u noworodków
Beschreibung: Woreczki do poboru moczu u noworodków
Interne Kennung: Zadanie nr 6
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie nr 7-Cewnik 2 światłowy pediatryczny 5,6,8,10F
Beschreibung: Cewnik 2 światłowy pediatryczny 5,6,8,10F
Interne Kennung: Zadanie nr 7
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie nr 8-Cewnik do karmienia noworodków
Beschreibung: Cewnik do karmienia noworodków
Interne Kennung: Zadanie nr 8
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie nr 9 -Cewnik do surfaktantu
Beschreibung: Cewnik do surfaktantu
Interne Kennung: Zadanie nr 9
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie nr 10-Cewnik z adapterem do odssysania
Beschreibung: Cewnik z adapterem do odssysania
Interne Kennung: Zadanie nr 10
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie nr 11-Igły zestaw do transfuzji wymiennej krwi u noworodka
Beschreibung: Igły zestaw do transfuzji wymiennej krwi u noworodka
Interne Kennung: Zadanie nr 11
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie nr 12-Opaski identyfikacyjne
Beschreibung: Opaski identyfikacyjne
Interne Kennung: Zadanie nr 12
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie nr 13-Igła do penów bezpieczna
Beschreibung: Igła do penów bezpieczna
Interne Kennung: Zadanie nr 13
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie nr 14-Igła do nakłucia palca
Beschreibung: Igła do nakłucia palca
Interne Kennung: Zadanie nr 14
Los: LOT-0020
Titel: Zadanie nr 15-Nożyk do nakłucia 1,5mm
Beschreibung: Nożyk do nakłucia 1,5mm
Interne Kennung: Zadanie nr 15
Los: LOT-0021
Titel: Zadanie nr 16-Nakłuwacz do palca 2mm
Beschreibung: Nakłuwacz do palca 2mm
Interne Kennung: Zadanie nr 16
Los: LOT-0022
Titel: Zadanie nr 17-Pojemniki do pobierania wydzielin do fiberoskopu
Beschreibung: Pojemniki do pobierania wydzielin do fiberoskopu
Interne Kennung: Zadanie nr 17
Los: LOT-0023
Titel: Zadanie nr 18-Zestaw do punkcji do opłucnej
Beschreibung: Zestaw do punkcji do opłucnej
Interne Kennung: Zadanie nr 18
Los: LOT-0024
Titel: Zadanie nr 19-Cewnik do podawania tlenu przez nos
Beschreibung: Cewnik do podawania tlenu przez nos
Interne Kennung: Zadanie nr 19
Los: LOT-0025
Titel: Zadanie nr 20-Przyrząd do infuzji 180cm
Beschreibung: Przyrząd do infuzji 180cm
Interne Kennung: Zadanie nr 20
Los: LOT-0026
Titel: Zadanie nr 21-Adapter strzykawkowy i cewnika
Beschreibung: Adapter strzykawkowy i cewnika
Interne Kennung: Zadanie nr 21
Los: LOT-0027
Titel: Zadanie nr 22-Przyrząd do infuzji- cytostatyki
Beschreibung: Przyrząd do infuzji- cytostatyki
Interne Kennung: Zadanie nr 22
Los: LOT-0028
Titel: Zadanie nr 23-System bezigłowy
Beschreibung: System bezigłowy
Interne Kennung: Zadanie nr 23
Los: LOT-0029
Titel: Zadanie nr 24-Worek ogrzewający do transportu noworodków
Beschreibung: Worek ogrzewający do transportu noworodków
Interne Kennung: Zadanie nr 24
Los: LOT-0030
Titel: Zadanie nr 25-Cewnik pępkowy i zestaw do zakładania kaniuli pępkowej
Beschreibung: Cewnik pępkowy i zestaw do zakładania kaniuli pępkowej
Interne Kennung: Zadanie nr 25
Los: LOT-0031
Titel: Zadanie nr 26-Zestawy infuzyjne z filtrami pediatrycznymi – typ 1 i typ 2
Beschreibung: Zestawy infuzyjne z filtrami pediatrycznymi – typ 1 i typ 2
Interne Kennung: Zadanie nr 26
Los: LOT-0032
Titel: Zadanie nr 27-Cewnik do odsysania dróg oddechowych z kontrolą siły ssania
Beschreibung: Cewnik do odsysania dróg oddechowych z kontrolą siły ssania
Interne Kennung: Zadanie nr 27
Los: LOT-0033
Titel: Zadanie nr 28-Zaciskacz do pępowiny
Beschreibung: Zaciskacz do pępowiny
Interne Kennung: Zadanie nr 28
Los: LOT-0034
Titel: Zadanie nr 29-Okularki do fototerapii noworodka i wcześniaka
Beschreibung: Okularki do fototerapii noworodka i wcześniaka
Interne Kennung: Zadanie nr 29
Los: LOT-0035
Titel: Zadanie nr 30 -Rurki do intubacji bez mankietu
Beschreibung: Rurki do intubacji bez mankietu
Interne Kennung: Zadanie nr 30
Los: LOT-0036
Titel: Zadanie nr 31-Miarka papierowa
Beschreibung: Miarka papierowa
Interne Kennung: Zadanie nr 31