See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa ostatnich sadzeniaków w 2026 roku
Beschreibung: 1.Opis przedmiotu zamówienia: Zakup i dostawa ostatnich sadzeniaków w 2026 roku, wskazanych we wzorze formularza ofertowego – załącznik nr 1 do SWZ Nr Zadania Odmiana Ilość Jednostka miary Miejsce dostawy 1. Kwalifikowane ziemniaki sadzeniaki odmiany Verdi 24,00 Tona Gospodarstwo w Chylicach Kod CPV: 03212100-1 – ziemniaki 2. Miejscem realizacji dostaw przedmiotu zamówienia jest Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie Rolniczy Zakład Doświadczalny w Żelaznej, Gospodarstwo w Żelaznej, Żelazna 43, 96-116 Dębowa Góra oraz Gospodarstwo w Chylicach, Chylice-Kolonia, ul. Parkowa 9, 96-313 Jaktorów. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w formularzu ofertowym – załącznik nr 1 do SWZ oraz rozdziale IV SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 03212100 Kartoffeln/Erdäpfel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kwalifikowane ziemniaki sadzeniaki odmiany Verdi
Beschreibung: Kwalifikowane ziemniaki sadzeniaki odmiany Verdi 24,00 Tona Gospodarstwo w Chylicach
Interne Kennung: Zadanie 1
Menge: 24 Tonnen