See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na pořizování produktů Oracle 2023
Beschreibung: Předmětem tohoto zadávacího řízení je: a) poskytování licencí k programovým prostředkům společnosti Oracle označovaných jako „Oracle Technology Software“, b) poskytování služeb technické podpory k licencím k programovým prostředkům společnosti Oracle označovaným jako „Oracle Technology Software“, v rámci programu „Oracle Software Technical Support“. Dále je předmětem plnění tohoto zadávacího řízení rovněž poskytnutí souvisejících služeb bezplatného předprodejního poradenství pro Centrálního zadavatele a Pověřující zadavatele.
Vorherige Bekanntmachung: 47197-2024
Interne Kennung: MV-92743-34/VZ-2023
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: Rámcová dohoda na pořizování produktů Oracle 2023 (souhrn 4Q 2024) - Notes CS a.s.
Beschreibung: Předmětem tohoto zadávacího řízení je: a) poskytování licencí k programovým prostředkům společnosti Oracle označovaných jako „Oracle Technology Software“, b) poskytování služeb technické podpory k licencím k programovým prostředkům společnosti Oracle označovaným jako „Oracle Technology Software“, v rámci programu „Oracle Software Technical Support“.
Interne Kennung: MV- 92743-34/VZ-2023
Los: LOT-0005
Titel: Rámcová dohoda na pořizování produktů Oracle 2023 (souhrn 4Q 2024) - Solutia s.r.o
Los: LOT-0006
Titel: Rámcová dohoda na pořizování produktů Oracle 2023 (souhrn 4Q 2024) - Seyfor, a.s.