See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa implantów do stabilizacji międzytrzonowej w technice MIS; implantów do leczenia skolioz wczesnodziecięcych; implantów służących do rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego; kompleksowego zestawu do stabilizacji kręgosłupa piersiowo-lędźwiowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa implantów: Część I - Implanty do stabilizacji piersiowo-lędźwiowej w korekcji skoliozy z możliwością derotacji 3D oraz do stabilizacji międzytrzonowej w technice MIS, metodą endoskopową lub tradycyjną Część II – Implanty do leczenia skolioz wczesnodziecięcych Część III – Implanty do rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego, szycia łąkotki, zaopatrywania uszkodzeń barku, naprawy uszkodzeń więzadła rzepkowo-udowego Część IV - Kompleksowy zestaw do stabilizacji kręgosłupa piersiowo-lędźwiowego - 24 komplety Zamówienie podzielone jest na 4 CZĘŚCI. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na poszczególne części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają Załączniki nr 4.1, 4.2, 4.3, 4.4 (CZĘŚCI: 1,2,3,4) będące integralną częścią SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 227179-2026
Interne Kennung: ZP-271-5/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ I - Implanty do stabilizacji piersiowo-lędźwiowej w korekcji skoliozy z możliwością derotacji 3D oraz do stabilizacji międzytrzonowej w technice MIS, metodą endoskopową lub tradycyjną.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 4.1 do SWZ
Interne Kennung: CZĘŚĆ I
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ II - Implanty do leczenia skolioz wczesnodziecięcych.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 4.2 do SWZ
Interne Kennung: CZĘŚĆ II
Los: LOT-0003
Titel: CZĘŚĆ III - Implanty do rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego, szycia łąkotki, zaopatrywania uszkodzeń barku, naprawy uszkodzeń więzadła rzepkowo-udowego.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 4.3 do SWZ
Interne Kennung: CZĘŚĆ III
Los: LOT-0004
Titel: CZĘŚĆ IV - Implanty do rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego, szycia łąkotki, zaopatrywania uszkodzeń barku, naprawy uszkodzeń więzadła rzepkowo-udowego.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 4.4 do SWZ
Interne Kennung: CZĘŚĆ IV