394964-2026 - Ergebnis
Polen – Blutbeutel – Dostawa jednorazowych zestawów do pobierania składników krwi metodą automatycznej aferezy wraz z dzierżawą separatorów komórkowych w okresie 36 miesięcy dla Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa im. prof. dr hab. Tadeusza Dorobisza we Wrocławiu
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa jednorazowych zestawów do pobierania składników krwi metodą automatycznej aferezy wraz z dzierżawą separatorów komórkowych w okresie 36 miesięcy dla Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa im. prof. dr hab. Tadeusza Dorobisza we Wrocławiu
Beschreibung: Dostawa jednorazowych zestawów do pobierania składników krwi metodą automatycznej aferezy wraz z dzierżawą separatorów komórkowych w okresie 36 miesięcy dla Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa im. prof. dr hab. Tadeusza Dorobisza we Wrocławiu
Vorherige Bekanntmachung: 143071-2026
Interne Kennung: 01/P/1-2/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141613 Blutbeutel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33194000 Geräte und Instrumente für Transfusion und Infusion
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1: Dostawa jednorazowych zestawów do pobierania ubogoleukocytarnego koncentratu krwinek płytkowych (UKKP) z możliwością jednoczesnego pobierania osocza oraz zestawy do pobierania ubogoleukocytarnego koncentratu krwinek płytkowych (UKKP) i jednocześnie pobierania KKCz/UKKCz wraz z niezbędnymi płynami
Beschreibung: Zadanie 1: Dostawa jednorazowych zestawów do pobierania ubogoleukocytarnego koncentratu krwinek płytkowych (UKKP) z możliwością jednoczesnego pobierania osocza oraz zestawy do pobierania ubogoleukocytarnego koncentratu krwinek płytkowych (UKKP) i jednocześnie pobierania KKCz/UKKCz wraz z niezbędnymi płynami
Interne Kennung: 01/P/1/2026
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji do 30% wartości zamówienia podstawowego
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2: zestawy do pobierania ubogoleukocytarnego koncentratu krwinek płytkowych (UKKP) z możliwością jednoczesnego pobierania osocza wraz z niezbędnymi płynami.”
Beschreibung: Zadanie 2: zestawy do pobierania ubogoleukocytarnego koncentratu krwinek płytkowych (UKKP) z możliwością jednoczesnego pobierania osocza wraz z niezbędnymi płynami.”
Interne Kennung: 01/P/2/2026