See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozwój procesów cyfrowej transformacji i cyberbezpieczeństwa w WSSD w Olsztynie.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi rozbudowy funkcjonującego w Szpitalu systemu informatycznego firmy CGM Lublin i wraz z konfiguracją i instancją modułów itp. Zadanie nr 1 – Digitalizacja dokumentacji medycznej (DDM). Zadanie nr 2 – Elektroniczna dokumentacja medyczna (EDM. Zadanie nr 3 – System CIS. Zadanie nr 4 Security Operations Center (SOC). Zadanie nr 5 – XDR. Zadanie nr 6 – Zgody elektroniczne. Zadanie nr 7 VNA i integracja z PUI
Interne Kennung: DZPZ-332-54PNU-2025
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Zadanie nr 3 – System CIS.
Interne Kennung: DZPZ33254PNU2025 zadanie nr 3