3951-2024 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbiór odpadów komunalnych z terenu Miasta i Gminy Końskie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór odpadów komunalnych z terenu Miasta i Gminy Końskie
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego jest świadczenie usługi polegającej na odbiorze wszystkich odpadów komunalnych: - od właścicieli nieruchomości: zamieszkałych wytworzonych na obszarze Miasta i Gminy Końskie, - od właścicieli nieruchomości niezamieszkałych na których powstają odpady komunalne, od których odbiór odpadów komunalnych przejmie Gmina w drodze decyzji administracyjnej, - odbiór odpadów komunalnych z miejsc odbioru należących do Urzędu Miasta i Gminy w Końskich Szczegółowy wykaz miejsc odbioru odpadów komunalnych objętych odbiorem Wykonawca otrzyma w dniu zawarcia umowy
Interne Kennung: ZP-271.1.26.2023.EP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego jest świadczenie usługi polegającej na odbiorze wszystkich odpadów komunalnych: - od właścicieli nieruchomości: zamieszkałych wytworzonych na obszarze Miasta i Gminy Końskie, - od właścicieli nieruchomości niezamieszkałych na których powstają odpady komunalne, od których odbiór odpadów komunalnych przejmie Gmina w drodze decyzji administracyjnej, - odbiór odpadów komunalnych z miejsc odbioru należących do Urzędu Miasta i Gminy w Końskich Szczegółowy wykaz miejsc odbioru odpadów komunalnych objętych odbiorem Wykonawca otrzyma w dniu zawarcia umowy Szacunkowa łączna ilość odpadów komunalnych do odbioru 9287,40 [Mg]