2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego wraz z dodatkowym wyposażeniem
Beschreibung: Zamówienie częściowe nr 1 - Zakup i dostawa tabletów, laptopów, monitorów, drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych oraz dodatkowego wyposażenia- Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa tabletów, laptopów, monitorów, drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych i dodatkowego wyposażenia. Zamówienie częściowe nr 2 - Dostawa komputerów stacjonarnych i drukarek - Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa komputerów stacjonarnych oraz drukarek laserowych. Zamówienie częściowe nr 3 - Dostawa laptopów, komputerów stacjonarnych, monitorów, skanerów, drukarek i dodatkowego wyposażenia- Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa laptopów, komputerów stacjonarnych, monitorów, skanerów, drukarek i dodatkowego wyposażenia. Zamówienie częściowe nr 4 - Dostawa laptopów, komputerów stacjonarnych, monitorów, drukarek i dodatkowego wyposażenia - Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa laptopów, komputerów stacjonarnych, monitorów oraz dodatkowego wyposażenia.
Interne Kennung: BZP.271.30.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zamówienie częściowe nr 1 – Zakup i dostawa tabletów, laptopów, monitorów, drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych oraz dodatkowego wyposażenia.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa tabletów, laptopów, monitorów, drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych i dodatkowego wyposażenia.
Los: LOT-0002
Titel: Zamówienie częściowe nr 2 - Dostawa komputerów stacjonarnych i drukarek
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa komputerów stacjonarnych oraz drukarek laserowych.
Los: LOT-0003
Titel: Zamówienie częściowe nr 3 - Dostawa laptopów, komputerów stacjonarnych, monitorów, skanerów, drukarek i dodatkowego wyposażenia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa laptopów, komputerów stacjonarnych, monitorów, skanerów, drukarek i dodatkowego wyposażenia.
Los: LOT-0004
Titel: Zamówienie częściowe nr 4 - Dostawa laptopów, komputerów stacjonarnych, monitorów, drukarek i dodatkowego wyposażenia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa laptopów, komputerów stacjonarnych, monitorów oraz dodatkowego wyposażenia.