2. Verfahren
Verfahren
Titel: Naprawa nawierzchni drogowych na terenie Lotniska Chopina w Warszawie w strefie ogólnodostępnej
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest naprawa nawierzchni drogowych na terenie Lotniska Chopina w Warszawie w strefie ogólnodostępnej na lata 2025-2027”, zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiącym Załącznik nr 1 do Umowy
Interne Kennung: 163/PN/ZP/TL/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233142 Straßenausbesserungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest naprawa nawierzchni drogowych na terenie Lotniska Chopina w Warszawie w strefie ogólnodostępnej na lata 2025-2027, zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiącym Załącznik nr 1 do Umowy.