2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderzoek warmte- en koudenet
Beschreibung: Het doel van de aanbesteding is om de verschillende warmte- en koude opties dusdanig uit te werken dat het mogelijk is om, samen met de bewoners, een gedegen keuze te maken voor de warmteoplossing voor de wijk. Het onderzoek zal dus moeten zorgen voor voldoende diepgang om het betrouwbaarheidsinterval van de gepresenteerde parameters zo smal mogelijk te houden. Ook willen we meer collectieve opties meenemen dan enkel het 5e generatie warmte- en koudenet. Wel is van belang dat er in iedere optie ook een oplossing wordt geboden voor de vraag naar koeling.
Interne Kennung: BIZOB-2024-VUG-IPF-00105
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0000