See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i sukcesywną dostawę sprzętu do krioablacji balonowej oraz ablacji w podziale na zadania
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywna dostawa sprzętu do krioablacji balonowej oraz ablacji w podziale na zadania dla potrzeb Szpitala Wolskiego Sp. z o.o. Szczegółowe wymagania dotyczące realizacji zamówienia zostały określone we wzorze umowy oraz Szczegółowej Specyfikacji Technicznej stanowiącymi odpowiednio załącznik nr 5 do SWZ i załącznik nr 2 do SWZ. Zamawiający dopuszcza możliwości składania ofert częściowych (4 - zadania), zgodnie z Zał. nr 2 do SWZ stanowiącym formularz asortymentowo – cenowy. Zamawiający nie określa liczby zadań, na którą wykonawca może złożyć ofertę lub maksymalnej liczby zadań, na które zamówienie może zostać udzielone temu samemu wykonawcy. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych na dowolną ilość zadań.
Interne Kennung: DZP/40/2026/BK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33111730 Angioplastie-Ausstattung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1
Beschreibung: zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4
Interne Kennung: Zadanie nr 4