See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa różnego sprzętu kwaterunkowego- w 8 pakietach.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa różnego sprzętu kwaterunkowego- w 8 pakietach. A. Zamówienie podstawowe: Pakiet Nr 1 – Meble biurowe 1 Szafa ubraniowa drewniana 2 drzw. WP 1 - 58 -szt.700, 2 Biurko komputerowe WP 1-17 -szt.400, 3 Regał biurowy drewniany WP 1-31 -szt 250, 4 Szafa biurowa drewniana WP 1-27 -szt 350, 5 Biurko drewniane WP 1-2 -szt 250, Pakiet Nr 2 – Krzesła , fotele Fotel biurowy obr. na mp. z reg. pod. WP1-5 -szt 120, Krzesło biurowe obr. na mp. z reg. pod. WP1-16 -szt 950, Krzesło biurowe na mp. twarde WP1-44 -szt 1 060, Krzesło biurowe na mp. wyściełane WP1-37 -szt 1 100, Pakiet Nr 3– Regał magazynowy metalowy Regał magazynowy metalowy WP 2-7 -szt 250, Pakiet Nr 4– Tapczan Tapczan WP 8-35 -szt 55, Pakiet Nr 5 – Sprzęt polowy Łóżko polowe składane - metalowe WP 5- 2 -szt 2400, Taboret polowy składany z metal. podstawą WP 5-7 -szt 5400, Stół polowy kwadratowy składany z metal. podstawą WP 5-8 - szt 1000, Pakiet Nr 6 – Szafa na odzież metalowa Szafa na odzież metalowa WP 2-34 -szt 400, Pakiet Nr 7 – Stojak na broń 1 Stojak na broń na metalowej podstawie WP2-31 szt. 270, Pakiet Nr 8 – Meble gabinetowe 1 Biurko gabinetowe WP 8-2 szt. 20, 2 Biurko gabinetowe WP 8-2/2 szt. 20, 3 Stół gabinetowy WP 8-23 szt. 20, 4 Szafa gabinetowa ubraniowa 1 drzwiowa WP 8-26 szt. 20, 5 Szafa gabinetowa ubraniowa 2 drzwiowa WP 8-27 szt. 20, 6 Szafa gabinetowa biurowa WP 8-28 szt. 20, 7 Regał gabinetowy - słupek WP 8-36/2 szt. 20, 8 Komoda gabinetowa 2 drzwiowa WP 8-48/2 szt. 20, 9 Ława gabinetowa WP 8-49 szt. 20, 10 Wieszak wielokołkowy stojący drewniany WP 8-54 szt. 20, 11 Fotel gabinetowy wyściełany WP 8-53 szt. 40, 12 Sofa WP 8-18 szt. 20, 13 Fotel gabinetowy wyściełany WP 8-46 szt. 20, 14 Krzesło gabinetowe drewniane wyściełane WP 8-8 szt. 100, B. Zamówienie z zastosowaniem prawa opcji Zamawiający w dokumentach zamówienia zastrzega sobie możliwość skorzystania z „prawa opcji” w Pakietach nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8. W ramach prawa opcji Zamawiający może zakupić maksymalnie następujące ilości sprzętu: Lp. ASORTYMENT J.m. Ilość 1 2 3 4 Pakiet Nr 1 – Meble biurowe 1 Szafa ubraniowa drewniana 2 drzw. WP 1 - 58 szt. 700, 2 Biurko komputerowe WP 1-17 szt. 400, 3 Regał biurowy drewniany WP 1-31 szt 250, 4 Szafa biurowa drewniana WP 1-27 szt 350, 5 Biurko drewniane WP 1-2 szt 250, Pakiet Nr 2 – Krzesła , fotele 1 Fotel biurowy obr. na mp. z reg. pod. WP1-5 szt. 120, 2 Krzesło biurowe obr. na mp. z reg. pod. WP1-16 szt 950, 3 Krzesło biurowe na mp. twarde WP1-44 szt 1 060, 4 Krzesło biurowe na mp. wyściełane WP1-37 szt 1 100, Pakiet Nr 3– Regał magazynowy metalowy 1 Regał magazynowy metalowy WP 2-7 szt. 250 Pakiet Nr 4– Tapczan 1 Tapczan WP 8-35 szt. 55, Pakiet Nr 5 – Sprzęt polowy 1 Łóżko polowe składane - metalowe WP 5- 2 szt. 2400, 2 Taboret polowy składany z metal. podstawą WP 5-7 szt. 5400, 3 Stół polowy kwadratowy składany z metal. podstawą WP 5-8 szt. 1000, Pakiet Nr 6 – Szafa na odzież metalowa 1 Szafa na odzież metalowa WP 2-34 szt. 400 Pakiet Nr 7 – Stojak na broń 1 Stojak na broń na metalowej podstawie WP2-31 szt. 270, Pakiet Nr 8 – Meble gabinetowe 1 Biurko gabinetowe WP 8-2 szt. 20, 2 Biurko gabinetowe WP 8-2/2 szt. 20, 3 Stół gabinetowy WP 8-23 szt. 20, 4 Szafa gabinetowa ubraniowa 1 drzwiowa WP 8-26 szt. 20, 5 Szafa gabinetowa ubraniowa 2 drzwiowa WP 8-27 szt. 20, 6 Szafa gabinetowa biurowa WP 8-28 szt. 20, 7 Regał gabinetowy - słupek WP 8-36/2 szt. 20, 8 Komoda gabinetowa 2 drzwiowa WP 8-48/2 szt. 20, 9 Ława gabinetowa WP 8-49 szt. 20, 10 Wieszak wielokołkowy stojący drewniany WP 8-54 szt. 20, 11 Fotel gabinetowy wyściełany WP 8-53 szt. 40, 12 Sofa WP 8-18 szt. 20, 13 Fotel gabinetowy wyściełany WP 8-46 szt. 20, 14 Krzesło gabinetowe drewniane wyściełane WP 8-8 szt. 100, Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia/Umowy określają:Ogólne warunki wykonania mebli biurowych – w zakresie PAKIETU NR 1 i PAKIETU NR 8 oraz Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia/umowy (SOPZ/U) stanowiący równocześnie OPIS PARAMETRÓW TECHNICZNO-JAKOŚCIOWYCH – w zakresie PAKIETU NR 1, PAKIETU NR 2, PAKIETU NR 3, PAKIETU NR 4, PAKIETU NR 5, PAKIETU NR 6, PAKIETU NR 7, PAKIETU NR 8 – jako załącznik nr 1a, 1b, 1c, 1d, 1e, 1f, 1g, 1h do SWZ;
Interne Kennung: 6.009/25/PN/SS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa różnego sprzętu kwaterunkowego- w 8 pakietach - Pakiet nr 1- meble biurowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa różnego sprzętu kwaterunkowego - w 8 pakietach A. Zamówienie podstawowe: Pakiet Nr 1 – Meble biurowe Szafa ubraniowa drewniana 2 drzw. WP 1 - 58 szt. 700, Biurko komputerowe WP 1-17 szt. 400, Regał biurowy drewniany WP 1-31 szt 250, Szafa biurowa drewniana WP 1-27 szt 350, Biurko drewniane WP 1-2 szt 250, B. Zamówienie z zastosowaniem prawa opcji Zamawiający w dokumentach zamówienia zastrzega sobie możliwość skorzystania z „prawa opcji” . W ramach prawa opcji Zamawiający może zakupić maksymalnie następujące ilości sprzętu: Lp. ASORTYMENT J.m. Ilość 1 2 3 4 Pakiet Nr 1 – Meble biurowe 1 Szafa ubraniowa drewniana 2 drzw. WP 1 - 58 szt. 700, 2 Biurko komputerowe WP 1-17 szt. 400, 3 Regał biurowy drewniany WP 1-31 szt 250, 4 Szafa biurowa drewniana WP 1-27 szt 350, 5 Biurko drewniane WP 1-2 szt 250, SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA określają: Ogólne warunki wykonania mebli biurowych oraz Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia/umowy (SOPZ/U) stanowiący równocześnie OPIS PARAMETRÓW TECHNICZNO-JAKOŚCIOWYCH – w zakresie przedmiotowego pakietu – jako załącznik nr 1a SWZ,
Interne Kennung: 6.009/25/PN/SS/P1
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa różnego sprzętu kwaterunkowego- w 8 pakietach - Pakiet nr 2- krzesła, fotele
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa różnego sprzętu kwaterunkowego - w 8 pakietach A. Zamówienie podstawowe: Pakiet Nr 2 – Krzesła , fotele 1 Fotel biurowy obr. na mp. z reg. pod. WP1-5 szt. 120, 2 Krzesło biurowe obr. na mp. z reg. pod. WP1-16 szt 950, 3 Krzesło biurowe na mp. twarde WP1-44 szt 1 060, 4 Krzesło biurowe na mp. wyściełane WP1-37 szt 1 100, Zamawiający w dokumentach zamówienia zastrzega sobie możliwość skorzystania z „prawa opcji” . W ramach prawa opcji Zamawiający może zakupić maksymalnie następujące ilości sprzętu: Pakiet Nr 2 – Krzesła , fotele 1 Fotel biurowy obr. na mp. z reg. pod. WP1-5 szt. 120, 2 Krzesło biurowe obr. na mp. z reg. pod. WP1-16 szt 950, 3 Krzesło biurowe na mp. twarde WP1-44 szt 1 060, 4 Krzesło biurowe na mp. wyściełane WP1-37 szt 1 100, SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA określają: Ogólne warunki wykonania mebli biurowych oraz Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia/umowy (SOPZ/U) stanowiący równocześnie OPIS PARAMETRÓW TECHNICZNO-JAKOŚCIOWYCH – w zakresie przedmiotowego pakietu – jako załącznik nr 1a SWZ,
Interne Kennung: 6.009/25/PN/SS/P2
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa różnego sprzętu kwaterunkowego- w 8 pakietach - Pakiet nr 3- regał magazynowy metalowy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa różnego sprzętu kwaterunkowego - w 8 pakietach A. Zamówienie podstawowe: Pakiet Nr 3– Regał magazynowy metalowy Regał magazynowy metalowy WP 2-7 szt. 250, Zamawiający w dokumentach zamówienia zastrzega sobie możliwość skorzystania z „prawa opcji” . W ramach prawa opcji Zamawiający może zakupić maksymalnie następujące ilości sprzętu: Pakiet Nr 3– Regał magazynowy metalowy Regał magazynowy metalowy WP 2-7 szt. 250, SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA określają: Ogólne warunki wykonania mebli biurowych oraz Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia/umowy (SOPZ/U) stanowiący równocześnie OPIS PARAMETRÓW TECHNICZNO-JAKOŚCIOWYCH – w zakresie przedmiotowego pakietu – jako załącznik nr 1a SWZ,
Interne Kennung: 6.009/25/PN/SS/P3
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa różnego sprzętu kwaterunkowego- w 8 pakietach - Pakiet nr 4- Tapczan
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa różnego sprzętu kwaterunkowego - w 8 pakietach A. Zamówienie podstawowe: Pakiet Nr 4– Tapczan Tapczan WP 8-35 szt. 55, Zamawiający w dokumentach zamówienia zastrzega sobie możliwość skorzystania z „prawa opcji” . W ramach prawa opcji Zamawiający może zakupić maksymalnie następujące ilości sprzętu: Pakiet Nr 4– Tapczan Tapczan WP 8-35 szt. 55, SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA określają: Ogólne warunki wykonania mebli biurowych oraz Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia/umowy (SOPZ/U) stanowiący równocześnie OPIS PARAMETRÓW TECHNICZNO-JAKOŚCIOWYCH – w zakresie przedmiotowego pakietu – jako załącznik nr 1a SWZ,
Interne Kennung: 6.009/25/PN/SS/P4
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa różnego sprzętu kwaterunkowego- w 8 pakietach - Pakiet nr 5- sprzęt polowy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa różnego sprzętu kwaterunkowego - w 8 pakietach A. Zamówienie podstawowe: Pakiet Nr 5 – Sprzęt polowy 1 Łóżko polowe składane - metalowe WP 5- 2 szt. 2400, 2 Taboret polowy składany z metal. podstawą WP 5-7 szt. 5400, 3 Stół polowy kwadratowy składany z metal. podstawą WP 5-8 szt. 1000, Zamawiający w dokumentach zamówienia zastrzega sobie możliwość skorzystania z „prawa opcji” . W ramach prawa opcji Zamawiający może zakupić maksymalnie następujące ilości sprzętu: Pakiet Nr 5 – Sprzęt polowy 1 Łóżko polowe składane - metalowe WP 5- 2 szt. 2400, 2 Taboret polowy składany z metal. podstawą WP 5-7 szt. 5400, 3 Stół polowy kwadratowy składany z metal. podstawą WP 5-8 szt. 1000, SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA określają: Ogólne warunki wykonania mebli biurowych oraz Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia/umowy (SOPZ/U) stanowiący równocześnie OPIS PARAMETRÓW TECHNICZNO-JAKOŚCIOWYCH – w zakresie przedmiotowego pakietu – jako załącznik nr 1a SWZ,
Interne Kennung: 6.009/25/PN/SS/P5
Los: LOT-0006
Titel: Dostawa różnego sprzętu kwaterunkowego- w 8 pakietach - Pakiet nr 6- szafa na odzież metalowa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa różnego sprzętu kwaterunkowego - w 8 pakietach A. Zamówienie podstawowe: Pakiet Nr 6 – Szafa na odzież metalowa Szafa na odzież metalowa WP 2-34 szt. 400, Zamawiający w dokumentach zamówienia zastrzega sobie możliwość skorzystania z „prawa opcji” . W ramach prawa opcji Zamawiający może zakupić maksymalnie następujące ilości sprzętu: Pakiet Nr 6 – Szafa na odzież metalowa Szafa na odzież metalowa WP 2-34 szt. 400, SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA określają: Ogólne warunki wykonania mebli biurowych oraz Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia/umowy (SOPZ/U) stanowiący równocześnie OPIS PARAMETRÓW TECHNICZNO-JAKOŚCIOWYCH – w zakresie przedmiotowego pakietu – jako załącznik nr 1a SWZ,
Interne Kennung: 6.009/25/PN/SS/P6
Los: LOT-0007
Titel: Dostawa różnego sprzętu kwaterunkowego- w 8 pakietach - Pakiet nr 8- Meble gabinetowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa różnego sprzętu kwaterunkowego - w 8 pakietach A. Zamówienie podstawowe: Pakiet Nr 8 – Meble gabinetowe 1 Biurko gabinetowe WP 8-2 szt. 20, 2 Biurko gabinetowe WP 8-2/2 szt. 20, 3 Stół gabinetowy WP 8-23 szt. 20, 4 Szafa gabinetowa ubraniowa 1 drzwiowa WP 8-26 szt. 20, 5 Szafa gabinetowa ubraniowa 2 drzwiowa WP 8-27 szt. 20, 6 Szafa gabinetowa biurowa WP 8-28 szt. 20, 7 Regał gabinetowy - słupek WP 8-36/2 szt. 20, 8 Komoda gabinetowa 2 drzwiowa WP 8-48/2 szt. 20, 9 Ława gabinetowa WP 8-49 szt. 20, 10 Wieszak wielokołkowy stojący drewniany WP 8-54 szt. 20, 11 Fotel gabinetowy wyściełany WP 8-53 szt. 40, 12 Sofa WP 8-18 szt. 20, 13 Fotel gabinetowy wyściełany WP 8-46 szt. 20, 14 Krzesło gabinetowe drewniane wyściełane WP 8-8 szt. 100, Zamawiający w dokumentach zamówienia zastrzega sobie możliwość skorzystania z „prawa opcji” . W ramach prawa opcji Zamawiający może zakupić maksymalnie następujące ilości sprzętu: Pakiet Nr 8 – Meble gabinetowe 1 Biurko gabinetowe WP 8-2 szt. 20, 2 Biurko gabinetowe WP 8-2/2 szt. 20, 3 Stół gabinetowy WP 8-23 szt. 20, 4 Szafa gabinetowa ubraniowa 1 drzwiowa WP 8-26 szt. 20, 5 Szafa gabinetowa ubraniowa 2 drzwiowa WP 8-27 szt. 20, 6 Szafa gabinetowa biurowa WP 8-28 szt. 20, 7 Regał gabinetowy - słupek WP 8-36/2 szt. 20, 8 Komoda gabinetowa 2 drzwiowa WP 8-48/2 szt. 20, 9 Ława gabinetowa WP 8-49 szt. 20, 10 Wieszak wielokołkowy stojący drewniany WP 8-54 szt. 20, 11 Fotel gabinetowy wyściełany WP 8-53 szt. 40, 12 Sofa WP 8-18 szt. 20, 13 Fotel gabinetowy wyściełany WP 8-46 szt. 20, 14 Krzesło gabinetowe drewniane wyściełane WP 8-8 szt. 100, SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA określają: Ogólne warunki wykonania mebli biurowych oraz Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia/umowy (SOPZ/U) stanowiący równocześnie OPIS PARAMETRÓW TECHNICZNO-JAKOŚCIOWYCH – w zakresie przedmiotowego pakietu – jako załącznik nr 1a SWZ,
Interne Kennung: 6.009/25/PN/SS/P8
Los: LOT-0008
Titel: Dostawa różnego sprzętu kwaterunkowego- w 8 pakietach - Pakiet nr 7- stojak na broń
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa różnego sprzętu kwaterunkowego - w 8 pakietach A. Zamówienie podstawowe: Pakiet Nr 7 – Stojak na broń Stojak na broń na metalowej podstawie WP2-31 szt. 270, Zamawiający w dokumentach zamówienia zastrzega sobie możliwość skorzystania z „prawa opcji” . W ramach prawa opcji Zamawiający może zakupić maksymalnie następujące ilości sprzętu: Pakiet Nr 7 – Stojak na broń Stojak na broń na metalowej podstawie WP2-31 szt. 270, SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA określają: Ogólne warunki wykonania mebli biurowych oraz Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia/umowy (SOPZ/U) stanowiący równocześnie OPIS PARAMETRÓW TECHNICZNO-JAKOŚCIOWYCH – w zakresie przedmiotowego pakietu – jako załącznik nr 1a SWZ,
Interne Kennung: 6.009/25/PN/SS/P7