See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania – bielizna specjalna WS i skarpety specjalne WS
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania – bielizna specjalna WS i skarpety specjalne WS. Zakres zamówienia obejmuje cztery zadania: Zadanie nr 1 - Bielizna zimowa specjalna WS Zadanie nr 2 - Bielizna specjalna letnia WS Zadanie nr 3 - Skarpety specjalne letnie WS Zadanie nr 4 - Skarpety specjalne zimowe WS
Vorherige Bekanntmachung: 201850-2026
Interne Kennung: 49/2026/D
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18310000 Unterwäsche
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - Bielizna zimowa specjalna WS
Beschreibung: Dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania – bielizna zimowa specjalna WS, w ilości: 9 100 kpl.
Interne Kennung: Zadanie 1 - Bielizna zimowa specjalna WS
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji. Zamawiający zastrzega, iż zamówienie określone jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, nie zobowiązaniem. W ramach opcji zamawiający może zakupić dodatkowo do 9 100 kompletów bielizny zimowej specjalnej WS. Wszelkie uregulowania dotyczące uruchomienia prawa opcji zostały zawarte w projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 3 do SWZ).
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 - Bielizna specjalna letnia WS
Beschreibung: Dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania – bielizna specjalna letnia WS, w ilości: 10 100 kpl.
Interne Kennung: Zadanie 2 - Bielizna specjalna letnia WS
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji. Zamawiający zastrzega, iż zamówienie określone jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, nie zobowiązaniem. W ramach opcji zamawiający może zakupić dodatkowo do 10 100 kompletów bielizny specjalna letnia WS. Wszelkie uregulowania dotyczące uruchomienia prawa opcji zostały zawarte w projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 3 do SWZ).
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 - Skarpety specjalne letnie WS
Beschreibung: Dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania – skarpety specjalne letnie WS, w ilości: 12 700 par
Interne Kennung: Zadanie 3 - Skarpety specjalne letnie WS
Haupteinstufung (cpv): 18317000 Socken
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji. Zamawiający zastrzega, iż zamówienie określone jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, nie zobowiązaniem. W ramach opcji zamawiający może zakupić dodatkowo do 12 700 par skarpet specjalnych letnich WS. Wszelkie uregulowania dotyczące uruchomienia prawa opcji zostały zawarte w projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 3 do SWZ).
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 - Skarpety specjalne zimowe WS
Beschreibung: Dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania – skarpety specjalne zimowe WS, w ilości: 12 900 par
Interne Kennung: Zadanie 4 - Skarpety specjalne zimowe WS
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji. Zamawiający zastrzega, iż zamówienie określone jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, nie zobowiązaniem. W ramach opcji zamawiający może zakupić dodatkowo do 12 900 par skarpet specjalnych zimowych WS. Wszelkie uregulowania dotyczące uruchomienia prawa opcji zostały zawarte w projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 3 do SWZ).