2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wymiana oznakowania pionowego oraz tablic zmiennej treści na autostradzie A1 na odcinku węzeł Kutno Północ – węzeł Łódź Północ z podziałem na 2 części
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wymiana oznakowania pionowego i tablic zmiennej treści na autostradzie A1 na odcinku węzeł Kutno Północ – węzeł Łódź Północ z podziałem na 2 części. Cześć 1. Dostawa wraz z montażem oznakowania pionowego. Część 2. Dostawa, montaż, dostosowanie tablic zmiennej treści do wymogów KSZRD na autostradzie A1 na odcinku węzeł Kutno Północ – węzeł Łódź Północ
Interne Kennung: O/ŁO.D-3.2421.16.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Zamawiający będzie stosował procedurę, o której mowa w art. 139 ust. 1 Pzp (tj. tzw. procedurę odwróconą). 2. Wykonawca zobowiązany jest złożyć wraz z Ofertą oświadczenie o nie podleganiu wykluczeniu w formie jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (JEDZ). 3. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, JEDZ składa każdy z Wykonawców. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia . 4. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się również Wykonawcę w stosunku do którego zachodzą okoliczności, o których mowa w art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31.07.2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie. 5. Na wezwanie Zamawiającego Wykonawca zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w §2 ust. 1 pkt 1-2), pkt 4-7) rozporządzenia MRPiT z dnia 23.12.2020 w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez Zamawiającego w niniejszym ogłoszeniu. 6. Jeżeli Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza granicami RP zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w §4 rozporządzenia, o którym mowa w pkt. 7 powyżej. 7. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) ustawy Prawo zamówień publicznych w zakresie opisanym w SWZ. 8. Dla przedmiotowego zamówienia Zamawiający nie przeprowadził wstępnych konsultacji rynkowych. 9. Realizując obowiązek, o którym mowa w art. 24 ust. 6 ustawy z dnia 14 czerwca 2024 r. o ochronie sygnalistów (Dz. U. 2024 poz. 928), informujemy, że w Generalnej Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad funkcjonuje „Wewnętrzna procedura dokonywania zgłoszeń naruszeń prawa i podejmowania działań następczych”. Celem wprowadzenia procedury jest umożliwienie dokonywania zgłoszeń osobom fizycznym, które uzyskały informacje o naruszeniu prawa w Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w kontekście związanym z pracą. Przekazanie rzetelnego zgłoszenia pozwoli wykryć naruszenie prawa oraz podjąć właściwe działania następcze, przyczyniając się do poprawy funkcjonowania Urzędu. Szczegółowe informacje dotyczące sposobów dokonywania zgłoszeń wewnętrznych oraz funkcjonowania procedury dostępne są na stronie internetowej Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w zakładce „procedura zgłoszeń wewnętrznych". 10. Wartość zamówienia powyżej 140 000,00 euro.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34922100 Straßenmarkierungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34924000 Wechselverkehrszeichen, 32500000 Fernmeldebedarf, 32420000 Netzausrüstung, 72268000 Bereitstellung von Software, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 72315200 Verwaltung von Datennetzen, 72511000 Dienste in Verbindung mit Netzwerkverwaltungssoftware, 72220000 Systemberatung und technische Beratung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 48813100 Elektronische Anzeigetafeln, 35261100 Anzeigetafeln mit wechselnder Meldung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Cześć 1. Dostawa wraz z montażem oznakowania pionowego.
Beschreibung: W ramach zamówienia należy wykonać następujące czynności: Część 1. 1. Dostawa i montaż oznakowania pionowego wraz z konstrukcjami wsporczymi oraz demontaż istniejącego oznakowania pionowego oraz konstrukcji wsporczych. 2. Opracowanie dokumentacji projektowej. 3. Wdrożenie czasowej i stałej organizacji ruchu.
Interne Kennung: OŁO.D-3.2421.16.2026 Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Cześć 2. Dostawa, montaż, dostosowanie tablic zmiennej treści do wymogów KSZRD na autostradzie A1 na odcinku węzeł Kutno Północ – węzeł Łódź Północ
Beschreibung: W ramach zamówienia należy wykonać następujące czynności: Cześć 2. 1. Opracowanie dokumentacji projektowych. 2. Dostawa, montaż i uruchomienie znaków zmiennej treści. 3. Przeprowadzenie testów fabrycznych i obiektowych. 4. Uruchomienie znaków do pracy w Systemie Centralnym. 5. Wdrożenie interfejsów KSZRD. 6.Konfiguracja Modułów Rozproszonych. 7. Wymiana szaf sterujących znakami zmiennej treści. 8. Przeprowadzenie testów SAT i SIT.
Interne Kennung: OŁO.D-3.2421.16.2026 Część 2