2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Jedlnia-Letnisko oraz z PSZOK
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług polegających na odbiorze, transporcie i zagospodarowaniu odpadów komunalnych powstających w nieruchomościach, w których zamieszkują mieszkańcy na terenie gminy Jedlnia-Letnisko oraz z punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych, wyposażenie nieruchomości w worki na odpady, odbiór przeterminowanych leków z apteki i ośrodka Zdrowia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (zwany dalej OPZ) zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ (który jednocześnie stanowi załącznik nr 1 do umowy).
Vorherige Bekanntmachung: 640722-2024
Interne Kennung: RZPŚZ.271.15.2024.MZA
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001