2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór odpadów komunalnych z terenu gminy Warta Bolesławiecka wraz z obsługą PSZOK
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest 1) usługa polegająca na załadunku, odbiorze, transporcie wszystkich odpadów komunalnych wytworzonych przez właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy w obrębie gminy Warta Bolesławiecka 2) usługa polegająca na załadunku wszystkich odpadów komunalnych zebranych selektywnie od mieszkańców Gminy Warta Bolesławiecka w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych i transporcie ich do Instalacji Komunalnej prowadzonej przez LPGK w Legnicy 3) utworzenie, utrzymanie i obsługa Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych na terenie Gminy Warta Bolesławiecka oraz przyjmowanie przez Wykonawcę odpadów komunalnych zbieranych selektywnie przez mieszkańców Gminy, w oparciu o art. 3 ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 733)
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest 1) 1) usługa polegająca na załadunku, odbiorze, transporcie wszystkich odpadów komunalnych wytworzonych przez właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy w obrębie gminy Warta Bolesławiecka 2) usługa polegająca na załadunku wszystkich odpadów komunalnych zebranych selektywnie od mieszkańców Gminy Warta Bolesławiecka w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych i transporcie ich do Instalacji Komunalnej prowadzonej przez LPGK w Legnicy 3) utworzenie, utrzymanie i obsługa Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych na terenie Gminy Warta Bolesławiecka oraz przyjmowanie przez Wykonawcę odpadów komunalnych zbieranych selektywnie przez mieszkańców Gminy, w oparciu o art. 3 ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 733)