2. Verfahren
Verfahren
Titel: 26-010 Sušené odtučněné mléko – pořízení a ochraňování
Beschreibung: Předmětem VZ je pořízení 400 tun sušeného odtučněného mléka (dále také jako „SOM“) a jeho ochraňování. SOM bude jako součást státních hmotných rezerv majetkem ČR. Správa státních hmotných rezerv jako zadavatel zajišťuje, v souladu se zákonem č. 97/1993 Sb., o působnosti Správy státních hmotných rezerv, ve znění pozdějších předpisů, obranyschopnost a obranu státu, odstraňování následků krizových situací a ochranu životně důležitých hospodářských zájmů státu. Předmět VZ je v souladu s ust. § 35 zákona rozdělen na 2 (dvě) samostatné části: 1. část VZ: Dodávka a ochraňování 200 tun sušeného odtučněného mléka. 2. část VZ: Dodávka a ochraňování 200 tun sušeného odtučněného mléka.
Interne Kennung: 02854/26-SSHR
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15511700 Milchpulver
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63100000 Frachtumschlag, Frachtlagerung und zugehörige Dienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. část VZ: Dodávka a ochraňování 200 tun sušeného odtučněného mléka.
Beschreibung: Dodávka a ochraňování 200 tun sušeného odtučněného mléka.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Blíže viz čl. 13 odst. 13.1. zadávací dokumentace.
Los: LOT-0002
Titel: 2. část VZ: Dodávka a ochraňování 200 tun sušeného odtučněného mléka.
Interne Kennung: 2