2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanschaf van een High-Resolution GC-TOFMS (vrijwillige transparantie vooraf)
Beschreibung: Motivatie vrijwillige transparantie vooraf inzake de aanschaf van een High-Resolution GC-TOFMS Achtergrond Het HIMS, Mass Spectrometry Service Group, is van plan om op korte termijn een nieuwe HR-GC-TOF-MS aan te schaffen. Dit ter vervanging van de huidige, overjarige, buiten specificatie, opererende machine. Deze machine is nodig om nieuwe moleculen gesynthetiseerd binnen het HIMS op een juiste manier te analyseren en daarna te kunnen publiceren. Hetgeen een kerntaak is van deze groepen binnen het HIMS. Motivering De gewenste samenstelling van deze nieuwe machine bevat de volgende cruciale ionisatie bronnen: - EI, CI, FI in combinatie met de GC - FD, LiFDi met externe probe FD en LiFDi zijn technieken die op het ogenblik alleen door JEOL af fabriek geleverd kunnen worden. Hetgeen van invloed is op de te geven garantie en service. FD en LiFDi zijn ionisatie technieken die voor 50 % van onze moleculen gebruikt worden. Het grootste deel van deze moleculen kan met meer gangbare technieken (zoals bv ESI) niet aangetoond worden. Aanbestedingsprocedure De geraamde waarde van de opdracht valt boven de Europese aanbestedingsdrempel waardoor een Europese aanbestedingsprocedure de voor de hand liggend is. De Universiteit van Amsterdam (UvA) ziet vanwege bovengenoemde motivering echter redenen om deze opdracht niet Europees aan te besteden, maar wel volgens de Aanbestedingswet met een speciale procedure te gunnen. De gepaste procedure is de onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande bekendmaking, waarin middels dit document aangeven wordt dat de UvA voornemens is de opdracht te gunnen aan JEOL (Europe BV.). Gezien de marktsituatie ligt een onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande bekendmaking voor de hand. Met de publicatie van deze vrijwillige transparantie vooraf wordt voldaan aan de AW2012. Bezwaarmogelijkheid De UvA is van mening dat er in deze situatie sprake is van een uitzondering op de aanbestedingsplicht. Als een marktpartij het oneens is met het voornemen om een overeenkomst aan te gaan met de partij van keuze, kan er bezwaar worden aangetekend. De schriftelijk bezwaartermijn bedraagt 20 kalenderdagen na publicatiedatum. Indien een partij zich niet met de schriftelijk terugkoppeling kan vereenzelvigen, dan is er uiterlijk tot 20 dagen na publicatiedatum de mogelijkheid om een kort geding aanhangig te maken. Eventuele bezwaren over de procedure kunnen worden gemeld via aanbestedingen@uva.nl. Vermeld hierbij "bezwaar", de titel, het kenmerk (T-nummer) en de motivatie van uw bezwaar.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38433100 Massenspektrometer
5. Los
Los: LOT-0000
Menge: 1 Stück