See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka lehkých nákladních automobilů
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka celkem 16 ks lehkých nákladních automobilů kategorie N1 v různém provedení, vše nové, nepoužívané, dle požadované základní technické specifikace uvedené v příloze č. 1 této zadávací dokumentace. Veřejná zakázka je rozdělena na 5 částí dle předmětu plnění veřejné zakázky. Účastník podá nabídku na profilu zadavatele na každou část veřejné zakázky samostatně! Účastník zadávacího řízení může podat nabídku na libovolný počet částí veřejné zakázky. Samostatná nabídka pro jakoukoli část veřejné zakázky bude vždy obsahovat návrh kupní smlouvy pro tu část veřejné zakázky, pro kterou účastník podává nabídku!! (viz příloha č.1.1 až 1.4 této zadávací dokumentace) Rozdělení VZ na jednotlivé části: Část 1 VZ – Dodávka 2 ks NA užitkový kombi kategorie N1 s dílčí předpokládanou hodnotou 1 322 000,00 Kč bez DPH. Jedná se o tyto automobily: A.1 a A.2 – dodávkový automobil kombi N1, pohon elektro pro závod České Budějovice (2 ks) Část 2 VZ - Dodávka 7 ks NA užitkový kategorie N1 s dílčí předpokládanou hodnotou 7 520 000,00 Kč bez DPH. Jedná se o tyto automobily: B.1 a B.2 – dodávkový automobil N1, 6místný, sklápěcí korba pro závod Písek (2 ks) B.3 a B.4 – dodávkový automobil N1, 6místný, valník pro závod Tábor (2 ks) B.5 až B.7 – dodávkový automobil N1, 6místný, valník s plachtou pro závod České Budějovice (1 ks) a Strakonice (2 ks) Část 3 VZ - Dodávka 3 ks NA užitkový kategorie N1 s dílčí předpokládanou hodnotou 3 306 000,00 Kč bez DPH. Jedná se o tyto automobily: C.1 – dodávkový automobil N1, 6místný, karosérie VAN pro závod Č. Krumlov (1 ks) C.2 a C.3 – dodávkový automobil N1, 6místný, karosérie VAN pro závod J. Hradec (2 ks) Část 4 VZ - Dodávka 3 ks NA užitkový kategorie N1 s dílčí předpokládanou hodnotou 3 058 000,00 Kč bez DPH. Jedná se o tyto automobily: D.1 a D.2 – dodávkový automobil N1 na elektrický pohon, 3místný, karosérie typu VAN pro závod Č. Krumlov (1 ks) a Tábor (1 ks) D.3 – dodávkový automobil N1 na elektrický pohon, 3místný, valník pro závod Č. Budějovice (1 ks) Část 5 VZ - Dodávka 1 ks NA užitkový kategorie N1 s dílčí předpokládanou hodnotou 992 000,00 Kč bez DPH. Jedná se o tyto automobily: E.1 – dodávkový automobil N1, 3místný, valník, včetně montáže zařízení pro nástřik VDZ, pro závod Tábor (1 ks)
Interne Kennung: 3/VZ/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34134000 Pritschen- und Kipplastwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144900 Elektrofahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0005
Titel: Část č.5 - Dodávka 1 ks NA užitkový kategorie N1
Beschreibung: Část č.5 - Dodávka 1 ks NA užitkový kategorie N1
Interne Kennung: 3/VZ/2026-5
Los: LOT-0004
Titel: Část č.4 - Dodávka 3 ks NA užitkový kategorie N1
Beschreibung: Část č.4 - Dodávka 3 ks NA užitkový kategorie N1
Interne Kennung: 3/VZ/2026-4
Los: LOT-0003
Titel: Část č.3 - Dodávka 3 ks NA užitkový kategorie N1
Beschreibung: Část č.3 - Dodávka 3 ks NA užitkový kategorie N1
Interne Kennung: 3/VZ/2026-3
Los: LOT-0001
Titel: Část 1 VZ – Dodávka 2 ks NA užitkový kombi kategorie N1
Beschreibung: Část 1 VZ – Dodávka 2 ks NA užitkový kombi kategorie N1
Interne Kennung: 3/P/2026-1
Los: LOT-0002
Titel: Část 2 VZ - Dodávka 7 ks NA užitkový kategorie N1
Beschreibung: Část 2 VZ - 1Dodávka 7 ks NA užitkový kategorie N1
Interne Kennung: 3/VZ/2026-2