395390-2026 - Ergebnis
Niederlande – Reinigung von Schulen – NU Basiswijk - SMK Piet de Springer
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNU Basiswijk - SMK Piet de Springer
BeschreibungDeze opdracht komt voort uit het DAS OIG Schoonmaak. De opdracht ziet op het uitvoeren van de Schoonmaakdiensten voor Piet de Springer, onderdeel van Stichting BasisWijk.
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919300 Reinigung von Schulen
5. Los
LosLOT-0000