39540-2026 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbiór, transport i przekazanie do wskazanej przez Zamawiającego Instalacji Komunalnej odebranych odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych, niezamieszkałych oraz PSZOK i miejsc wskazanych przez Zamawiającego położonych na terenie Gminy Wielka Nieszawka
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdbiór, transport i przekazanie do wskazanej przez Zamawiającego Instalacji Komunalnej odebranych odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych, niezamieszkałych oraz PSZOK i miejsc wskazanych przez Zamawiającego położonych na terenie Gminy Wielka Nieszawka
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie odbioru, transportu i przekazania do wskazanej przez Zamawiającego Instalacji Komunalnej odebranych odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych, niezamieszkałych oraz PSZOK i miejsc wskazanych przez Zamawiającego położonych na terenie Gminy Wielka Nieszawka. Zamawiający udostępnia pełną dokumentacje na stronie internetowej prowadzonego postępowania. Szczegółowe parametry przedmiotu zamówieniu uwzględnione zostały w załączniku nr 7 do treści SWZ (szczegółowy opis przedmiotu zamówienia).
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der Optionennie dotyczy