2. Verfahren
Verfahren
Titel: Provoz a další rozvoj systému PKPOK
Beschreibung: Na základě předcházejících zadávacích řízení nechal zadavatel zhotovit informační systém PKPOK, který zajišťuje a podporuje business a technické služby Zadavatele: - obsahové služby veřejných portálů Zadavatele - služby prodeje produktů a služeb - služby správy rezervací a kapacit - služby správy účastníků a průvodců - služby pro generování dokumentů, QR kódů a správu šablon - obsahové redakční a publikační služby - vzdělávací služby pro Zadavatele, partnery a zákazníky - služby profilu klientů - pokročilé B2B partnerské služby a služby partnerských profilů - notifikační služby a služby newslettery a kampaně - služby ukládání dat a reportingu dat - finanční reporting - platební služby - služby správy dokumentů a multimediálních souborů - služby autentizace a autorizace - služby poskytování dat systémům a partnerům - služby obecného workflow - služby auditingu - služby monitoringu - služby správy znalostí - služby správy rolí a organizační struktury - služby katalogů: o POI o Služeb a produktů o Událostí IS PKPOK integruje další systémy a zdroje: - Integrace ekonomického systému - My Prague (zatím PoC) - Colosseum (rezervace a vstupenky) Podrobný popis systému PKPOK je uveden v dokumentaci Systému, která je uvedena v příloze A zadávací dokumentace. Cílem této veřejné zakázky je zajistit provoz a další rozvoj systému PKPOK tak, aby tento Systém mohl být řádně a dlouhodobě užíván k účelu, pro který byl zhotoven
Interne Kennung: Navazující VZ PKPOK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zadávací postup je realizován v souladu se zákonnými požadavky na otevřené řízení nadlimitní veřejné zakázky na služby. Veřejná zakázka je zadávána elektronicky pomocí certifikovaného elektronického nástroje dostupného na webu: https://tenderarena.cz/dodavatel/seznam-profilu-zadavatelu/detail/Z0004212. Bližší informace o zadávacím postupu jsou uvedené v zadávací dokumentaci uveřejněné na profilu zadavatele. Nabídku a žádost o vysvětlení zadávací dokumentace lze podat pouze prostřednictvím elektronického nástroje. Ostatní úkony a komunikace mezi zadavatelem a dodavatelem se provádějí v souladu s ust. § 211 ZZVZ, a to především prostřednictvím elektronického nástroje. Nabídky je nezbytné podat v elektronické podobě prostřednictvím elektronického nástroje. Na nabídku podanou později se pohlíží, jako by nebyla podána. Otevírání nabídek je neveřejné, proběhne neprodleně po konci lhůty pro podání nabídek.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72222300 Informationstechnologiedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 72263000 Software-Implementierung, 48800000 Informationssysteme und Server
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Na základě předcházejících zadávacích řízení nechal zadavatel zhotovit informační systém PKPOK, který zajišťuje a podporuje business a technické služby Zadavatele: - obsahové služby veřejných portálů Zadavatele - služby prodeje produktů a služeb - služby správy rezervací a kapacit - služby správy účastníků a průvodců - služby pro generování dokumentů, QR kódů a správu šablon - obsahové redakční a publikační služby - vzdělávací služby pro Zadavatele, partnery a zákazníky - služby profilu klientů - pokročilé B2B partnerské služby a služby partnerských profilů - notifikační služby a služby newslettery a kampaně - služby ukládání dat a reportingu dat - finanční reporting - platební služby - služby správy dokumentů a multimediálních souborů - služby autentizace a autorizace - služby poskytování dat systémům a partnerům - služby obecného workflow - služby auditingu - služby monitoringu - služby správy znalostí - služby správy rolí a organizační struktury - služby katalogů: o POI o Služeb a produktů o Událostí IS PKPOK integruje další systémy a zdroje: - Integrace ekonomického systému - My Prague (zatím PoC) - Colosseum (rezervace a vstupenky) Podrobný popis systému PKPOK je uveden v dokumentaci Systému, která je uvedena v příloze A této zadávací dokumentace. Cílem této veřejné zakázky je zajistit provoz a další rozvoj systému PKPOK tak, aby tento Systém mohl být řádně a dlouhodobě užíván k účelu, pro který byl zhotoven
Interne Kennung: Provoz a další rozvoj systému PKPOK
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje následující změnu závazku ze smlouvy. Cena za služby správy a provozu a cena člověkodní za rozvoj uvedené ve smlouvě mohou být na základě dohody Smluvních stran a po uzavření příslušného dodatku ke smlouvě zvýšeny v případě, že průměrná roční míra inflace za předchozí kalendářní rok vyhlášená Českým statistickým úřadem podle indexu spotřebitelských cen nebo pokud součet průměrné roční míry inflace za předchozí kalendářní roky vyhlašované Českým statistickým úřadem podle indexu spotřebitelských cen dosáhne alespoň 5 (pěti) %. Ceny služeb správy a provozu a ceny člověkodní za rozvoj se v takovém případě se zvýší o odpovídající výši inflace (tzn. o stejný počet procentních bodů). Průměrnou roční míru inflace za jeden kalendářní rok nelze do výpočtu zvýšení ceny zahrnout opakovaně. První navýšení ceny za služby správy a provozu a ceny člověkodní za rozvoj na základě předmětné vyhrazené změny závazku, resp. této inflační doložky, může být Smluvními stranami provedeno nejdříve pro druhý rok následující po roce, během kterého došlo k uvedení PKPOK do rutinního provozu vybraným dodavatelem.