395402-2026 - Wettbewerb
Dänemark – Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit – Vikarydelser vedrørende rengørings- og køkkenpersonale
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVikarydelser vedrørende rengørings- og køkkenpersonale
BeschreibungUdbuddet vedrører vikarer til rengøring i borgrens eget hjem, vikarer til Byens Køkken og Cafeer samt madudbringning.
Interne Kennung126653
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
5. Los
LosLOT-0001
TitelDelaftale 1: Vikarydelser til rengøring i borgerens eget hjem
BeschreibungDelaftale 1: Vikarydelser til rengøring i borgerens eget hjem. Delaftale 1 vedrører et område med ca. 60 ansatte. Der vil oftest være behov for 1-2 vikarer ad gangen. Behovet kan dog variere. Historisk set har der i visse tilfælde været bestilt 3-4 vikarer ad gangen.
Interne Kennung717757
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
LosLOT-0002
TitelDelaftale 2: Vikarydelser til Byens køkken og caféer.
BeschreibungDelaftale 2 vedrører et område med ca. 90 ansatte. Der vil oftest være behov for 1 vikar ad gangen. Behovet kan dog være varierende. I visse tilfælde har der historisk set været bestilt op til 3 vikarer ad gangen.
Interne Kennung717758
LosLOT-0003
TitelDelaftale 3: Vikarydelser til madudbringning
BeschreibungDelaftale 3 vedrører et område med ca. 10 ansatte. Der vil oftest være behov for 1 vikar ad gangen.
Interne Kennung717759