2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud & energetische exploitatie van de technische installaties van het Paleis voor Schone Kunsten
Beschreibung: Het voorwerp van deze opdracht betreft het onderhoud, de energetische exploitatie, het beheer en het gebruik van alle technische installaties van het Paleis voor Schone Kunsten, inclusief prestaties die kleine werkzaamheden en herstellingen betreffen. De opdracht is een resultaatsverbintenis en omvat doelstellingen van verschillende aard, zoals: - technische doelstellingen op korte en middellange termijn (beschikbaarheid van de installaties, hygrothermisch comfort, rationeel energieverbruik) - administratieve doelstellingen (verslagen, actualisatie van de plannen, uitwerking van de procedures, beheer van de documentatie) - kwaliteit van de diensten (preventief onderhoud, interventietijden, navolging van de planning). Het gaat onder meer om de volgende activiteiten: - systematisch preventief, predictief en conditioneel onderhoud - correctief onderhoud - groot preventief onderhoud en revisies van de installaties - depannages - energiebeheer en -exploitatie van de technische installaties en bewaking van hun werking - administratieve opvolging en verslagen - bijkomende werken De technische installaties zijn onderverdeeld in 4 delen die samen één perceel vormen: DEEL 1 - HVAC UITRUSTINGEN DEEL 2 - ELEKTRICITEIT (STERK- EN ZWAKSTROOM) DEEL 3 - ELEKTROMECHANISCHE UITRUSTINGEN DEEL 4 - LIFTEN EN GOEDERENLIFTEN
Interne Kennung: BOZAR/AO MAINTENANCE/SD2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: BOZAR/AO MAINTENANCE/SD2025 - 1
Beschreibung: Onderhoud & energetische exploitatie van de technische installaties van het Paleis voor Schone Kunsten
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: OPTIE 1: Totale waarborg OPTIE 2: Updates en onderhoud van het Gecentraliseerde Technische Beheersysteem (GTB) en van de automatiserings- / sturingsnetwerken OPTIE 3: Upgrades en vernieuwing van het Gecentraliseerde Technische Beheersysteem (GTB) en van de automatiserings- / sturingsnetwerken OPTIE 4: Coördinatie van de interventies van de ondernemingen tijdens de garantieperiode van de installateur OPTIE 5: Energetische boekhouding OPTIE 6: Technische assistentie OPTIE 7: Onderhoud van de liften, goederenliften en PBM-platform m.b.t. de onderdelen waarvan de nominale waarde minder dan de drempel van 700,- euro bedraagt OPTIE 8: Onderhoud van de liften, goederenliften en PBM-platform m.b.t. de onderdelen waarvan de nominale waarde meer dan de drempel van 700,- euro bedraagt