2. Verfahren
Verfahren
Titel: Cateringproducten
Beschreibung: Het leveren van cateringproducten op drie locaties Zie Aanbestedingsstukken
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Het leveren van cateringproducten op drie locaties
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Raamovereenkomst heeft een looptijd van 2 jaar. Daarna is er de (eenzijdig door ons uit te oefenen) mogelijkheid tot verlengen. We kunnen de Raamovereenkomst maximaal 2 keer voor een periode van maximaal 12 maanden verlengen. De maximale duur van de Raamovereenkomst bedraagt dus 4 jaar.