See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utrzymanie porządku i czystości w budynkach i na terenach gminnych administrowanych przez Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych Sp. z o.o. w Rzeszowie .
Beschreibung: . Przedmiotem zamówienia jest utrzymanie porządku i czystości w budynkach i na terenach gminnych administrowanych przez Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych Sp. z o.o. w Rzeszowie , wchodzących w skład Rejonów Obsługi Mieszkańców oznaczonych jako : ROM I ,ROM II , ROM III , ROM IV .
Interne Kennung: 18/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Utrzymanie porządku i czystości w budynkach i na terenach gminnych administrowanych przez Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych Sp. z o.o. w Rzeszowie , wchodzących w skład Rejonów Obsługi Mieszkańców oznaczonych jako : ROM I .
Beschreibung: Budynki i tereny położone na obszarze Rejonu Obsługi Mieszkańców nr I
Interne Kennung: 18/2025 część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W przypadku przejęcia w zarząd lub administrowanie dodatkowych nieruchomości na terenie ROM I ,Zamawiający przewiduje w stosunku do każdej części zamówienia możliwość zlecenia Wykonawcy dodatkowego zakresu rzeczowego ( opcja ). Przedmiotem opcji będą takie same ( analogiczne ) prace , jak opisane w SWZ i wycenione przez Wykonawcę w którejkolwiek z pozycji odpowiednich załączników oferty . W ramach opcji , wedle wyboru Zamawiającego , mogą zostać zlecone wszystkie , niektóre lub tylko jedna z prac wskazanych w SWZ i wycenionych przez Wykonawcę w ofercie . 6. Prace będące przedmiotem opcji mogą zostać zlecone w ilości , której łączna wartość nie będzie przekraczała 10 % wynagrodzenia wynikającego z zawartej umowy . Podstawą określenia wartości prac zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej wartości) będą ceny jednostkowe poszczególnych prac zawarte w załącznikach do oferty 1a-1,1b-1,1c . 7. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia prac objętych przedmiotem Opcji , a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie.
Los: LOT-0002
Interne Kennung: 18/2025 część 2
Beschreibung der Optionen: W przypadku przejęcia w zarząd lub administrowanie dodatkowych nieruchomości na terenie ROM I ,Zamawiający przewiduje w stosunku do każdej części zamówienia możliwość zlecenia Wykonawcy dodatkowego zakresu rzeczowego ( opcja ). Przedmiotem opcji będą takie same ( analogiczne ) prace , jak opisane w SWZ i wycenione przez Wykonawcę w którejkolwiek z pozycji odpowiednich załączników oferty . W ramach opcji , wedle wyboru Zamawiającego , mogą zostać zlecone wszystkie , niektóre lub tylko jedna z prac wskazanych w SWZ i wycenionych przez Wykonawcę w ofercie . 6. Prace będące przedmiotem opcji mogą zostać zlecone w ilości , której łączna wartość nie będzie przekraczała 10 % wynagrodzenia wynikającego z zawartej umowy . Podstawą określenia wartości prac zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej wartości) będą ceny jednostkowe poszczególnych prac zawarte w załącznikach do oferty 1a-2,,1b-2 . 7. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia prac objętych przedmiotem Opcji , a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie.
Los: LOT-0003
Interne Kennung: 18/2025 część 3
Beschreibung der Optionen: W przypadku przejęcia w zarząd lub administrowanie dodatkowych nieruchomości na terenie ROM I ,Zamawiający przewiduje w stosunku do każdej części zamówienia możliwość zlecenia Wykonawcy dodatkowego zakresu rzeczowego ( opcja ). Przedmiotem opcji będą takie same ( analogiczne ) prace , jak opisane w SWZ i wycenione przez Wykonawcę w którejkolwiek z pozycji odpowiednich załączników oferty . W ramach opcji , wedle wyboru Zamawiającego , mogą zostać zlecone wszystkie , niektóre lub tylko jedna z prac wskazanych w SWZ i wycenionych przez Wykonawcę w ofercie . 6. Prace będące przedmiotem opcji mogą zostać zlecone w ilości , której łączna wartość nie będzie przekraczała 10 % wynagrodzenia wynikającego z zawartej umowy . Podstawą określenia wartości prac zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej wartości) będą ceny jednostkowe poszczególnych prac zawarte w załącznikach do oferty 1a-3,1b-3 . 7. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia prac objętych przedmiotem Opcji , a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie.
Los: LOT-0004
Titel: Utrzymanie porządku i czystości w budynkach i na terenach gminnych administrowanych przez Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych Sp. z o.o. w Rzeszowie , wchodzących w skład Rejonów Obsługi Mieszkańców oznaczonych jako : ROM II .
Beschreibung: Budynki i tereny położone na obszarze Rejonu Obsługi Mieszkańców nr II
Interne Kennung: 18/2025 część 4
Beschreibung der Optionen: W przypadku przejęcia w zarząd lub administrowanie dodatkowych nieruchomości na terenie ROM II ,Zamawiający przewiduje w stosunku do każdej części zamówienia możliwość zlecenia Wykonawcy dodatkowego zakresu rzeczowego ( opcja ). Przedmiotem opcji będą takie same ( analogiczne ) prace , jak opisane w SWZ i wycenione przez Wykonawcę w którejkolwiek z pozycji odpowiednich załączników oferty . W ramach opcji , wedle wyboru Zamawiającego , mogą zostać zlecone wszystkie , niektóre lub tylko jedna z prac wskazanych w SWZ i wycenionych przez Wykonawcę w ofercie . 6. Prace będące przedmiotem opcji mogą zostać zlecone w ilości , której łączna wartość nie będzie przekraczała 10 % wynagrodzenia wynikającego z zawartej umowy . Podstawą określenia wartości prac zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej wartości) będą ceny jednostkowe poszczególnych prac zawarte w załącznikach do oferty 2a . 7. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia prac objętych przedmiotem Opcji , a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie.
Los: LOT-0005
Interne Kennung: 18/2025 część 5
Beschreibung der Optionen: W przypadku przejęcia w zarząd lub administrowanie dodatkowych nieruchomości na terenie ROM II ,Zamawiający przewiduje w stosunku do każdej części zamówienia możliwość zlecenia Wykonawcy dodatkowego zakresu rzeczowego ( opcja ). Przedmiotem opcji będą takie same ( analogiczne ) prace , jak opisane w SWZ i wycenione przez Wykonawcę w którejkolwiek z pozycji odpowiednich załączników oferty . W ramach opcji , wedle wyboru Zamawiającego , mogą zostać zlecone wszystkie , niektóre lub tylko jedna z prac wskazanych w SWZ i wycenionych przez Wykonawcę w ofercie . 6. Prace będące przedmiotem opcji mogą zostać zlecone w ilości , której łączna wartość nie będzie przekraczała 10 % wynagrodzenia wynikającego z zawartej umowy . Podstawą określenia wartości prac zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej wartości) będą ceny jednostkowe poszczególnych prac zawarte w załącznikach do oferty 2b-1 . 7. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia prac objętych przedmiotem Opcji , a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie.
Los: LOT-0006
Interne Kennung: 18/2025 część 6
Beschreibung der Optionen: W przypadku przejęcia w zarząd lub administrowanie dodatkowych nieruchomości na terenie ROM II ,Zamawiający przewiduje w stosunku do każdej części zamówienia możliwość zlecenia Wykonawcy dodatkowego zakresu rzeczowego ( opcja ). Przedmiotem opcji będą takie same ( analogiczne ) prace , jak opisane w SWZ i wycenione przez Wykonawcę w którejkolwiek z pozycji odpowiednich załączników oferty . W ramach opcji , wedle wyboru Zamawiającego , mogą zostać zlecone wszystkie , niektóre lub tylko jedna z prac wskazanych w SWZ i wycenionych przez Wykonawcę w ofercie . 6. Prace będące przedmiotem opcji mogą zostać zlecone w ilości , której łączna wartość nie będzie przekraczała 10 % wynagrodzenia wynikającego z zawartej umowy . Podstawą określenia wartości prac zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej wartości) będą ceny jednostkowe poszczególnych prac zawarte w załącznikach do oferty 2b-2. 7. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia prac objętych przedmiotem Opcji , a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie.
Los: LOT-0007
Interne Kennung: 18/2025 część 7
Beschreibung der Optionen: W przypadku przejęcia w zarząd lub administrowanie dodatkowych nieruchomości na terenie ROM II ,Zamawiający przewiduje w stosunku do każdej części zamówienia możliwość zlecenia Wykonawcy dodatkowego zakresu rzeczowego ( opcja ). Przedmiotem opcji będą takie same ( analogiczne ) prace , jak opisane w SWZ i wycenione przez Wykonawcę w którejkolwiek z pozycji odpowiednich załączników oferty . W ramach opcji , wedle wyboru Zamawiającego , mogą zostać zlecone wszystkie , niektóre lub tylko jedna z prac wskazanych w SWZ i wycenionych przez Wykonawcę w ofercie . 6. Prace będące przedmiotem opcji mogą zostać zlecone w ilości , której łączna wartość nie będzie przekraczała 10 % wynagrodzenia wynikającego z zawartej umowy . Podstawą określenia wartości prac zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej wartości) będą ceny jednostkowe poszczególnych prac zawarte w załącznikach do oferty 2b-3. 7. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia prac objętych przedmiotem Opcji , a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie.
Los: LOT-0008
Interne Kennung: 18/2025 część 8
Beschreibung der Optionen: W przypadku przejęcia w zarząd lub administrowanie dodatkowych nieruchomości na terenie ROM II ,Zamawiający przewiduje w stosunku do każdej części zamówienia możliwość zlecenia Wykonawcy dodatkowego zakresu rzeczowego ( opcja ). Przedmiotem opcji będą takie same ( analogiczne ) prace , jak opisane w SWZ i wycenione przez Wykonawcę w którejkolwiek z pozycji odpowiednich załączników oferty . W ramach opcji , wedle wyboru Zamawiającego , mogą zostać zlecone wszystkie , niektóre lub tylko jedna z prac wskazanych w SWZ i wycenionych przez Wykonawcę w ofercie . 6. Prace będące przedmiotem opcji mogą zostać zlecone w ilości , której łączna wartość nie będzie przekraczała 10 % wynagrodzenia wynikającego z zawartej umowy . Podstawą określenia wartości prac zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej wartości) będą ceny jednostkowe poszczególnych prac zawarte w załącznikach do oferty 2c. 7. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia prac objętych przedmiotem Opcji , a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie.
Los: LOT-0009
Titel: Utrzymanie porządku i czystości w budynkach i na terenach gminnych administrowanych przez Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych Sp. z o.o. w Rzeszowie , wchodzących w skład Rejonów Obsługi Mieszkańców oznaczonych jako : ROM III .
Beschreibung: Budynki i tereny położone na obszarze Rejonu Obsługi Mieszkańców nr III
Interne Kennung: 18/2025 część 9
Beschreibung der Optionen: W przypadku przejęcia w zarząd lub administrowanie dodatkowych nieruchomości na terenie ROM III ,Zamawiający przewiduje w stosunku do każdej części zamówienia możliwość zlecenia Wykonawcy dodatkowego zakresu rzeczowego ( opcja ). Przedmiotem opcji będą takie same ( analogiczne ) prace , jak opisane w SWZ i wycenione przez Wykonawcę w którejkolwiek z pozycji odpowiednich załączników oferty . W ramach opcji , wedle wyboru Zamawiającego , mogą zostać zlecone wszystkie , niektóre lub tylko jedna z prac wskazanych w SWZ i wycenionych przez Wykonawcę w ofercie . 6. Prace będące przedmiotem opcji mogą zostać zlecone w ilości , której łączna wartość nie będzie przekraczała 10 % wynagrodzenia wynikającego z zawartej umowy . Podstawą określenia wartości prac zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej wartości) będą ceny jednostkowe poszczególnych prac zawarte w załącznikach do oferty 3a,3b-1,3c. 7. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia prac objętych przedmiotem Opcji , a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie.
Los: LOT-0010
Interne Kennung: 18/2025 część 10
Beschreibung der Optionen: W przypadku przejęcia w zarząd lub administrowanie dodatkowych nieruchomości na terenie ROM III ,Zamawiający przewiduje w stosunku do każdej części zamówienia możliwość zlecenia Wykonawcy dodatkowego zakresu rzeczowego ( opcja ). Przedmiotem opcji będą takie same ( analogiczne ) prace , jak opisane w SWZ i wycenione przez Wykonawcę w którejkolwiek z pozycji odpowiednich załączników oferty . W ramach opcji , wedle wyboru Zamawiającego , mogą zostać zlecone wszystkie , niektóre lub tylko jedna z prac wskazanych w SWZ i wycenionych przez Wykonawcę w ofercie . 6. Prace będące przedmiotem opcji mogą zostać zlecone w ilości , której łączna wartość nie będzie przekraczała 10 % wynagrodzenia wynikającego z zawartej umowy . Podstawą określenia wartości prac zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej wartości) będą ceny jednostkowe poszczególnych prac zawarte w załącznikach do oferty ,3b-2. 7. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia prac objętych przedmiotem Opcji , a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie.
Los: LOT-0011
Interne Kennung: 18/2025 część 11
Beschreibung der Optionen: W przypadku przejęcia w zarząd lub administrowanie dodatkowych nieruchomości na terenie ROM III ,Zamawiający przewiduje w stosunku do każdej części zamówienia możliwość zlecenia Wykonawcy dodatkowego zakresu rzeczowego ( opcja ). Przedmiotem opcji będą takie same ( analogiczne ) prace , jak opisane w SWZ i wycenione przez Wykonawcę w którejkolwiek z pozycji odpowiednich załączników oferty . W ramach opcji , wedle wyboru Zamawiającego , mogą zostać zlecone wszystkie , niektóre lub tylko jedna z prac wskazanych w SWZ i wycenionych przez Wykonawcę w ofercie . 6. Prace będące przedmiotem opcji mogą zostać zlecone w ilości , której łączna wartość nie będzie przekraczała 10 % wynagrodzenia wynikającego z zawartej umowy . Podstawą określenia wartości prac zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej wartości) będą ceny jednostkowe poszczególnych prac zawarte w załącznikach do oferty ,3b-3. 7. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia prac objętych przedmiotem Opcji , a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie.
Los: LOT-0012
Titel: Utrzymanie porządku i czystości w budynkach i na terenach gminnych administrowanych przez Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych Sp. z o.o. w Rzeszowie , wchodzących w skład Rejonów Obsługi Mieszkańców oznaczonych jako : ROM IV .
Beschreibung: Budynki i tereny położone na obszarze Rejonu Obsługi Mieszkańców nr IV
Interne Kennung: 18/2025 część 12
Beschreibung der Optionen: W przypadku przejęcia w zarząd lub administrowanie dodatkowych nieruchomości na terenie ROM IV ,Zamawiający przewiduje w stosunku do każdej części zamówienia możliwość zlecenia Wykonawcy dodatkowego zakresu rzeczowego ( opcja ). Przedmiotem opcji będą takie same ( analogiczne ) prace , jak opisane w SWZ i wycenione przez Wykonawcę w którejkolwiek z pozycji odpowiednich załączników oferty . W ramach opcji , wedle wyboru Zamawiającego , mogą zostać zlecone wszystkie , niektóre lub tylko jedna z prac wskazanych w SWZ i wycenionych przez Wykonawcę w ofercie . 6. Prace będące przedmiotem opcji mogą zostać zlecone w ilości , której łączna wartość nie będzie przekraczała 10 % wynagrodzenia wynikającego z zawartej umowy . Podstawą określenia wartości prac zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej wartości) będą ceny jednostkowe poszczególnych prac zawarte w załącznikach do oferty ,4a. 7. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia prac objętych przedmiotem Opcji , a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie.
Los: LOT-0013
Interne Kennung: 18/2025 część 13
Beschreibung der Optionen: W przypadku przejęcia w zarząd lub administrowanie dodatkowych nieruchomości na terenie ROM IV ,Zamawiający przewiduje w stosunku do każdej części zamówienia możliwość zlecenia Wykonawcy dodatkowego zakresu rzeczowego ( opcja ). Przedmiotem opcji będą takie same ( analogiczne ) prace , jak opisane w SWZ i wycenione przez Wykonawcę w którejkolwiek z pozycji odpowiednich załączników oferty . W ramach opcji , wedle wyboru Zamawiającego , mogą zostać zlecone wszystkie , niektóre lub tylko jedna z prac wskazanych w SWZ i wycenionych przez Wykonawcę w ofercie . 6. Prace będące przedmiotem opcji mogą zostać zlecone w ilości , której łączna wartość nie będzie przekraczała 10 % wynagrodzenia wynikającego z zawartej umowy . Podstawą określenia wartości prac zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej wartości) będą ceny jednostkowe poszczególnych prac zawarte w załącznikach do oferty ,4b-1. 7. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia prac objętych przedmiotem Opcji , a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie.
Los: LOT-0014
Interne Kennung: 18/2025 część 14
Beschreibung der Optionen: W przypadku przejęcia w zarząd lub administrowanie dodatkowych nieruchomości na terenie ROM IV ,Zamawiający przewiduje w stosunku do każdej części zamówienia możliwość zlecenia Wykonawcy dodatkowego zakresu rzeczowego ( opcja ). Przedmiotem opcji będą takie same ( analogiczne ) prace , jak opisane w SWZ i wycenione przez Wykonawcę w którejkolwiek z pozycji odpowiednich załączników oferty . W ramach opcji , wedle wyboru Zamawiającego , mogą zostać zlecone wszystkie , niektóre lub tylko jedna z prac wskazanych w SWZ i wycenionych przez Wykonawcę w ofercie . 6. Prace będące przedmiotem opcji mogą zostać zlecone w ilości , której łączna wartość nie będzie przekraczała 10 % wynagrodzenia wynikającego z zawartej umowy . Podstawą określenia wartości prac zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej wartości) będą ceny jednostkowe poszczególnych prac zawarte w załącznikach do oferty ,4b-2. 7. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia prac objętych przedmiotem Opcji , a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie.
Los: LOT-0015
Interne Kennung: 18/2025 część 15
Beschreibung der Optionen: W przypadku przejęcia w zarząd lub administrowanie dodatkowych nieruchomości na terenie ROM IV ,Zamawiający przewiduje w stosunku do każdej części zamówienia możliwość zlecenia Wykonawcy dodatkowego zakresu rzeczowego ( opcja ). Przedmiotem opcji będą takie same ( analogiczne ) prace , jak opisane w SWZ i wycenione przez Wykonawcę w którejkolwiek z pozycji odpowiednich załączników oferty . W ramach opcji , wedle wyboru Zamawiającego , mogą zostać zlecone wszystkie , niektóre lub tylko jedna z prac wskazanych w SWZ i wycenionych przez Wykonawcę w ofercie . 6. Prace będące przedmiotem opcji mogą zostać zlecone w ilości , której łączna wartość nie będzie przekraczała 10 % wynagrodzenia wynikającego z zawartej umowy . Podstawą określenia wartości prac zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej wartości) będą ceny jednostkowe poszczególnych prac zawarte w załącznikach do oferty ,4b-3. 7. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia prac objętych przedmiotem Opcji , a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie.
Los: LOT-0016
Interne Kennung: 18/2025 część 16
Beschreibung der Optionen: W przypadku przejęcia w zarząd lub administrowanie dodatkowych nieruchomości na terenie ROM IV ,Zamawiający przewiduje w stosunku do każdej części zamówienia możliwość zlecenia Wykonawcy dodatkowego zakresu rzeczowego ( opcja ). Przedmiotem opcji będą takie same ( analogiczne ) prace , jak opisane w SWZ i wycenione przez Wykonawcę w którejkolwiek z pozycji odpowiednich załączników oferty . W ramach opcji , wedle wyboru Zamawiającego , mogą zostać zlecone wszystkie , niektóre lub tylko jedna z prac wskazanych w SWZ i wycenionych przez Wykonawcę w ofercie . 6. Prace będące przedmiotem opcji mogą zostać zlecone w ilości , której łączna wartość nie będzie przekraczała 10 % wynagrodzenia wynikającego z zawartej umowy . Podstawą określenia wartości prac zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej wartości) będą ceny jednostkowe poszczególnych prac zawarte w załącznikach do oferty ,4b-4. 7. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia prac objętych przedmiotem Opcji , a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie.