39553-2024 - Ergebnis
Polen – Zuschlagstoffe – Zakup i dostawa kruszyw do realizacji zadania inwestycyjnego pn. „Przebudowa i rozbudowa drogi powiatowej nr 1287B Trejgle - Białogorce - Ozierany Wielkie - Łosiniany – Rudaki”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa kruszyw do realizacji zadania inwestycyjnego pn. „Przebudowa i rozbudowa drogi powiatowej nr 1287B Trejgle - Białogorce - Ozierany Wielkie - Łosiniany – Rudaki”
Beschreibung: 1. Zakup i dostawa kruszyw do realizacji zadania inwestycyjnego pn. „Przebudowa i rozbudowa drogi powiatowej nr 1287B Trejgle - Białogorce - Ozierany Wielkie - Łosiniany – Rudaki”. 2. Miejscem realizacji dostawy jest pas drogi powiatowej nr 1287B Trejgle - Białogorce - Ozierany Wielkie - Łosiniany – Rudaki 3. Opis szczegółowy przedmiotu zamówienia jest zawarty w Rozdziałach II. – III. SWZ (Specyfikacji Warunków Zamówienia).
Interne Kennung: DK.DZ-DB.Db.263.5.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 14212200 Zuschlagstoffe
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa kruszyw do realizacji zadania inwestycyjnego pn. „Przebudowa i rozbudowa drogi powiatowej nr 1287B Trejgle - Białogorce - Ozierany Wielkie - Łosiniany – Rudaki”. 2. Zamawiający korzysta z prawa opcji. Zamówienie składa się z: 1) zamówienia podstawowego - dostawy 21 000,00 ton mieszanki kruszywa naturalnego niezwiązanego 0-31,5mm CNR; 2) zamówienia opcjonalnego - dostawy 5 250,00 ton mieszanki kruszywa naturalnego niezwiązanego 0-31,5mm CNR. 3. Maksymalna wielkość dostawy mieszanki kruszywa naturalnego niezwiązanego 0-31,5mm CNR, zamówienia podstawowego i zamówienia opcjonalnego dla Zamawiającego, wynosi 26 250,00 ton. 4. Zakup jest niezbędny celem realizacji zadania inwestycyjnego dotyczącego przebudowy drogi. 5. Opis szczegółowy przedmiotu zamówienia jest zawarty w Rozdziałach II. – III. SWZ (Specyfikacji Warunków Zamówienia).
Zusätzliche Einstufung (cpv): 14210000 Kies, Sand, Schotter und Aggregate
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamówienie składa się z: 1. Zamówienia podstawowego - dostawy 21 000,00 ton mieszanki kruszywa naturalnego niezwiązanego 0-31,5mm CNR; 2. Zamówienia opcjonalnego - dostawy 5 250,00 ton mieszanki kruszywa naturalnego niezwiązanego 0-31,5mm CNR. Maksymalna wielkość dostawy mieszanki kruszywa naturalnego niezwiązanego 0-31,5mm CNR, zamówienia podstawowego i zamówienia opcjonalnego dla Zamawiającego, wynosi 26 250,00 ton.