2. Verfahren
Verfahren
Titel: SPŠ Třebíč - Rekonstrukce stravovacího provozu – dodávka gastrotechnologie
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka, montáž i demontáž a uvedení do provozu gastrotechnologie v rámci rekonstrukce stávajícího stravovacího provozu a jeho zázemí v objektu pavilonu „J“ v budově SPŠ Třebíč, vč. jejich kompletace, osazení, montáže, zapojení a zprovoznění. V rámci plnění se jedná také o demontáž stávajícího zařízení, jeho přesun a následná montáž do dočasného gastro provozu v prostorách kinosálu. Po rekonstrukci nového stravovacího zařízení bude z dočasného gastro provozu zařízení přesunuto zpět do nově zrekonstruovaných prostor.
Interne Kennung: SPŠ Třebíč - Rekonstrukce stravovacího provozu – dodávka gastrotechnologie
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39220000 Küchenausstattung, Haushalts- und Heimartikel, Catering-Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39314000 Industrielle Kücheneinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si dle ustanovení § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje možnost změny závazku vyplývajícího z obchodních podmínek (příloha č. 4 zadávacích podmínek).