See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: RAAMCONTRACT TOEGANGSCONTROLESYSTEEM SLAGBOMEN
Beschreibung: Raamovereenkomst van 4 jaar voor levering, installatie, ombouwen en onderhoud van de toegangscontrole. Via deze raamovereenkomst wenst de Vrije Universiteit Brussel haar huidige systemen operationeel te houden en mogelijks uit te breiden in functie van renovatie, nieuwbouw , wettelijke-, operationele of veiligheidsvereisten. Leveringsplaats: Diverse campussen van de Vrije Universiteit Brussel “Slagbomen” Onderhoud, vernieuwing en aanleg van toegangscontrolesystemen voor voertuigen d.m.v. het plaatsen van slagbomen aan de toegangswegen en integratie met toegangscontrole en parkeermanagement op de verschillende campussen.
Interne Kennung: PPP0NS-895/6099/VUB/2025/DI/SEC/TC2
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42961100 Zugangskontrollsystem
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: VUB/2025/DI/SEC/TC2 1_1