See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków do Zespołu Szpitali Powiatu Gliwickiego Sp. z o.o.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje sukcesywne dostawy leków wraz z transportem i rozładunkiem do magazynów aptecznych na koszt wykonawcy do siedziby Zamawiającego. Zamówienie składa się z 61 części tzw. pakietów, z których każdy stanowi oddzielny przedmiot zamówienia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i ilości znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ. Składane oferty muszą zawierać pełny zakres przedmiotu zamówienia w zakresie danego pakietu/części.
Vorherige Bekanntmachung: 81075-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1 - Leki na grypę i kaszel
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i ilości znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2 - Znieczulenie dla bloku operacyjnego
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3 - Leki na ośrodkowy układ nerwowy
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4 - Sterydy
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5 -Wlewy dożylne I
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6 - Leki do użytku zewnętrznego
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7 - Uzupełnienie elektrolitów
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8 - Narkoza sevofluranum
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9 - Leki na układ krążenia
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 10 - Leki dla ginekologii
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet 11 - Leki na niewydolność serca
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet 12 - Antybiotyki I
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet 13 - Leki oczne
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet 14 - Neurologia i leki przeciwbólowe
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet 15 - Leki na regulację ciśnienia krwi
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet 16 - Zastrzyki przeciwzakrzepowe
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet 17 - Leki na chorobę układu trawiennego
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet 18 - Żywienie pozajelitowe
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet 19 - Niesklasyfikowane środki
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet 20 - Leki na serce i antybiotyki
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet 21 - Etanol
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet 22 - Leki narkotyczne
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet 23 - Immunoglobina AntyHBS
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet 24 - Kontrast
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet 25 - Antybiotyki stosowane dożylnie
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet 26 - Leki na cukrzycę i nadciśnienie
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet 27 - Leki na krzepliwość krwii (w tabletkach)
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet 28 - Leki na obrzęki i serce
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet 29 - Wlewy dożylne II
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet 30 - Żelazo dla noworodków