2. Verfahren
Verfahren
Titel: Project de Expeditie
Beschreibung: Gemeente Westland voert een niet-openbare aanbesteding uit voor het realiseren van de multifunctionele accommodatie de Expeditie. De onderstaande gegevens geven een indicatie van de verwachte omvang van de opdracht. Aan deze informatie kunnen geen rechten worden ontleend. Het globale Programma van Eisen omvat de volgende onderdelen: Primair onderwijs (De Nieuwe Weg) — 1.840 m² Voortgezet onderwijs (ISW Irenestraat) — 3.758 m² Gymzaal VO — 568 m² Kinderdagverblijf (Simba) — 785 m² Cultuurfunctie (o.a. bibliotheek) — 525 m² Daarnaast dient circa 2.000 m² terrein te worden ingericht, inclusief fietsparkeervoorzieningen voor ongeveer 650 fietsen.
Interne Kennung: D2026-05585
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Gemeente Westland voert een niet-openbare aanbesteding uit voor het realiseren van de multifunctionele accommodatie de Expeditie. De onderstaande gegevens geven een indicatie van de verwachte omvang van de opdracht. Aan de-ze informatie kunnen geen rechten worden ontleend. Het globale Programma van Eisen omvat de volgende onderdelen: • Primair onderwijs (De Nieuwe Weg) — 1.840 m² • Voortgezet onderwijs (ISW Irenestraat) — 3.758 m² • Gymzaal VO — 568 m² • Kinderdagverblijf (Simba) — 785 m² • Cultuurfunctie (o.a. bibliotheek) — 525 m² Daarnaast dient circa 2.000 m² terrein te worden ingericht, inclusief fietsparkeervoorzieningen voor ongeveer 650 fietsen.
Interne Kennung: 1