395592-2025 - Ergebnis
Tschechien – Reparatur und Wartung von Stromverteilungsanlagen – Servis a údržba elektro – silnoproud
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelServis a údržba elektro – silnoproud
BeschreibungPředmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v zavedeném DNS bude zajištění servisní služby pro silnoproudá elektrická zařízení, včetně revizí a zkoušek zařízení ve správě Zadavatele a nepřetržité pohotovostní služby, včetně telefonického spojení, a to dle podmínek této zadávací dokumentace a jednotlivých výzev k podání nabídek v DNS podle § 141 ZZVZ, kde bude předmět plnění podrobně specifikován včetně technických a smluvních podmínek. Přesný rozsah bude vždy stanoven položkovým rozpočtem v rámci jednotlivých výzev k podání nabídky.
Vorherige Bekanntmachung736029-2023
Interne Kennung01CS-000379
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensDynamický nákupní systém - Výzva
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50532400 Reparatur und Wartung von Stromverteilungsanlagen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPředmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v zavedeném DNS bude provádění údržby a oprav (vč. souvisejících dodávek) silnoproudých systémů a zařízení a kabelových tras náležejících k infrastruktuře spravované ŘSD s. p., pro zajištění jejich spolehlivého provozu. Cílem je zejména zajištění bezporuchového chodu napájecích bodů pro napájení telematických systémů dálnice (DIS – SOS, kamerový systém, meteostanice, automatické sčítače, jednotlivé komunikační bloky, MX rozvaděče, el. závory, ZPI a PDZ, technologické místnosti).