See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění komunikační platformy pro Bezpečnostní dohledové centrum
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření smluv za účelem zajištění komunikační platformy pro Bezpečnostní dohledové centrum („KP MSDC“), kdy zadavatel Moravskoslezské datové centrum, p. o. (dále jen „MSDC“), má záměr, v rámci poskytování služeb určeným příspěvkovým organizacím Moravskoslezského kraje, vybudovat bezpečnostní dohledové centrum, jehož provoz bude zajištěn v režimu sdílené služby
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Předmětem veřejné zakázky je uzavření smluv za účelem zajištění komunikační platformy pro Bezpečnostní dohledové centrum („KP MSDC“), kdy zadavatel Moravskoslezské datové centrum, p. o., má záměr, v rámci poskytování služeb určeným příspěvkovým organizacím Moravskoslezského kraje, vybudovat bezpečnostní dohledové centrum, jehož provoz bude zajištěn v režimu sdílené služby
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32551200 Telefonzentralen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64210000 Fernsprech- und Datenübertragungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část I – Ústředna
Beschreibung: Vytvoření, dodání a implementace komunikační platformy pro Bezpečnostní dohledové centrum zadavatele, včetně zajištění licencí, konfigurace, integrací, dokumentace, školení, uvedení do pilotního a produkčního provozu a související podpory a rozvoje, vše dle Technické specifikace a Smlouvy.
Interne Kennung: Část I – Ústředna
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Objednatel si vyhrazuje právo na provedení dodatečných služeb (souhrnně vícepráce), a to podporu, údržbu a provoz po dobu 1 roku nad rámec Díla
Los: LOT-0002
Titel: Část II – Telekomunikační služby
Beschreibung: Poskytování služby elektronických komunikací specifikované v Technické specifikaci po dobu 4 let dle Smlouvy.
Interne Kennung: Část II – Telekomunikační služby
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64210000 Fernsprech- und Datenübertragungsdienste