2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbiórka i budowa nowego dworca kolejowego Koszalin
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana polegająca na dokończeniu robót budowlanych dla zadania inwestycyjnego : „Rozbiórka i budowa nowego dworca kolejowego Koszalin”. 2. Opis przedmiotu zamówienia, zwany dalej „OPZ”, stanowi Załącznik nr 1 do SWZ (zawiera: projekt budowlany, projekt techniczny, projekt wykonawczy, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót oraz przedmiary robót, pozwolenie na budowę). Zamawiający podkreśla, iż wszystkie roboty objęte zakresem zamówienia należy wykonać zgodnie z dokumentacją projektową, specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych, wytycznymi Zamawiającego, zaleceniami i wydanymi decyzjami oraz przepisami prawa i normami. Zamawiający wskazuje, iż przedmiar robót ma charakter pomocniczy i nie stanowi zamkniętego katalogu opisu robót. 3. Wykonawca jest zobowiązany do zrealizowania zamówienia na zasadach i warunkach określonych we wzorze Umowy – Załącznik nr 11 do SWZ, zwaną dalej „Umowa” oraz w OPZ – Załącznik nr 1 do SWZ. 4. Zamawiający wymaga odbycia obligatoryjnej wizji lokalnej, o której mowa w art. 131 ust. 2 pkt 1) ustawy Pzp, terenu objętego przedmiotem zamówienia. Celem wizji jest sprawdzenie (oględziny wzrokowe) warunków terenowych, niezbędnych do sporządzenia oferty. Wizja lokalna odbędzie się w następujących terminach: 1) 28.04.2026 r., godz. 12.00, 2) 30.04.2026 r., godz. 12.00, 3) 05.05.2026 r., godz. 12.00. Wykonawcy zobowiązani są do zgłoszenia Zamawiającemu, zgodnie z postanowieniami Rozdziału XII, nie później niż w dniu poprzedzającym wybrany termin wizji, do godziny 10.00, imiennej listy przedstawicieli Wykonawcy, którzy wezmą udział w wizji lokalnej oraz daty wizji. Wniosek należy przesłać za pośrednictwem Platformy w zakładce „Pytania / Informacje” poprzez polecenie „Dodaj pytanie / komentarz”. Zamawiający niezwłocznie przekaże zgłoszonym Wykonawcom szczegółowe informacje dotyczące kwestii organizacyjnych związanych z prowadzeniem wizji lokalnej w terminie wyżej wyznaczonym przez Zamawiającego. Wizja lokalna odbędzie się przy udziale przedstawiciela Zamawiającego. Z przeprowadzonej wizji lokalnej zostanie sporządzony protokół (wzór protokołu stanowi Załącznik nr 13 do SWZ) podpisany przez przedstawicieli Wykonawcy i Zamawiającego. Brak udziału w wizji lokalnej skutkować będzie odrzuceniem oferty Wykonawcy na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 18) ustawy Pzp. 5. Wykonawca lub podwykonawca, jest zobowiązany do zatrudnienia na podstawie umowy o pracę osób wykonujących pracę, w rozumieniu art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy (Dz. U. z 2025 r., poz. 277 z późn. zm.). Zobowiązanie do zatrudnienia dotyczy pracowników, którzy w ramach Umowy, która zostanie zawarta w wyniku udzielenia przedmiotowego zamówienia, będą wykonywać czynności w zakresie robót: a) murarskich, malarskich, dekarskich, czynności wykonywanych w charakterze pomocnika murarza, b) monterskich w zakresie instalacji sanitarnych, c) monterskich w zakresie instalacji elektrycznych, d) rozliczania i prowadzenia dokumentacji budowy. 6. Zasady dokumentowania zatrudnienia, kontroli spełniania przez Wykonawcę lub podwykonawcę wymagań dotyczących zatrudnienia na podstawie umowy o pracę oraz postanowienia dotyczące sankcji z tytułu ich niespełnienia, określone zostały w § 3 ust. 10 wzoru Umowy stanowiącego Załącznik nr 11 do SWZ. 7. Zamawiający wymaga, aby przy realizacji zamówienia osoby skierowane przez Wykonawcę do realizacji zamówienia, wymienione w rozdziale IX ust. 2 pkt 4) lit. b) SWZ, porozumiewały się z Zamawiającym w języku polskim lub za pośrednictwem tłumacza języka polskiego. W korespondencji pomiędzy Wykonawcą a Zamawiającym za obowiązujący uznaje się język polski, przy czym Zamawiający w tym przypadku wymaga posługiwania się przez personel Wykonawcy językiem polskim w stopniu zaawansowanym C1 - zgodnie ze skalą przyjętą przez Radę Europy – CEFR Common European Framework lub za pośrednictwem tłumacza języka polskiego, natomiast w korespondencji pomiędzy Wykonawcą, a Zamawiającym za obowiązujący uznaje się język polski w co najmniej wyżej wymienionym stopniu zaawansowania. 8. Zamawiający przewiduje udzielanie zaliczek na poczet wykonania zamówienia. Zasady oraz warunki udzielenia zaliczki, w tym zabezpieczenie zaliczki, zostały określone we wzorze Umowy stanowiącym Załącznik nr 11 do SWZ. 9. Wykonawca jest zobowiązany do wykonywania wszelkich czynności wynikających z SWZ oraz zobowiązuje się do przestrzegania wymagań zgodnie z „Procedurą dotyczącą wymagań w zakresie BHP wobec Wykonawców oraz Podwykonawców realizujących usługi na rzecz PKP S.A.” - która stanowi Załącznik nr 7 do Umowy (w zakresie przepisów BHP). 10. Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień, o których mowa w art. 388 pkt 2) lit. c) ustawy Pzp, dotychczasowemu Wykonawcy, polegających na powtórzeniu podobnych robót budowlanych jak w zamówieniu podstawowym i zgodnych z jego przedmiotem. 11. Łączna wartość powyższych zamówień nie przekroczy 20% wartości zamówienia podstawowego. 12. Zakres i warunki udzielania zamówień podobnych zostały określone w rozdziale VII SWZ. 13. Zamawiający dopuszcza możliwość powierzenia wykonania części zamówienia podwykonawcom. 14. Wykonawca zobowiązany jest wskazać w oświadczeniu JEDZ, którego wzór stanowi Załącznik nr 3 do SWZ oraz Formularzu ofertowym, którego wzór stanowi Załącznik nr 2 do SWZ, części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom i podać nazwy podwykonawców (o ile są znane na obecnym etapie). 15. Wartość w sekcji Zakres zamówienia jest wartością zamówienia podstawowego z uwzględnieniem zamówień, o których mowa w art. 388 pkt 2) lit. c) ustawy PZP. UWAGA: Ze względu na brak możliwości zamieszczenia większej ilości informacji szczegółowe informacje zawarte są w SWZ.
Interne Kennung: KFZ/2026/WNP-020029
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1.Nieograniczony, pełny i bezpośredni dostęp do dokumentów zamówienia można uzyskać bezpłatnie pod adresem: https://pkp.eb2b.com.pl/open-preview-auction.html/511394 2. Więcej informacji można uzyskać pod adresem podanym powyżej. 3. Oferty należy przesyłać na adres podany powyżej. 4. Komunikacja elektroniczna wymaga korzystania z narzędzi i urządzeń, które nie są ogólnodostępne. Nieograniczony, pełny i bezpośredni dostęp do tych narzędzi i urządzeń można uzyskać bezpłatnie pod adresem: https://pkp.eb2b.com.pl/open-preview-auction.html/511394. 5. Zamawiający przeprowadzi postępowanie w „procedurze odwróconej”, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, tj. w pierwszej kolejności dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 6. Zamawiający przed wyborem najkorzystniejszej oferty, wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni, następujących oświadczeń i podmiotowych środków dowodowych aktualnych na dzień złożenia, o których mowa w rozdziale X SWZ oraz w rozporządzeniu, o którym mowa w rozdziale II SWZ, w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy: § 2 ust. 1 pkt 1 lit.a)-b) pkt 2, pkt 6, pkt 7 lit a)-d), § 8 ust. 1 pkt 3, § 9 ust.1 pkt 1 i pkt 3 rozporządzenia oraz w przypadku podmiotów zagranicznych odpowiednio dokumenty z § 4 rozporządzenia, oraz oświadczenia, o których mowa w rozdziale X ust. 1 pkt 3) lit. e) SWZ (oświadczenia o braku podstaw do wykluczenia z postępowania, o których mowa w art. 7 ustawy UPAU i o braku zakazu udzielenia zamówienia na podstawie art. 5k rozporządzenia UE (zgodnie z Załącznikiem nr 10a i 10b do SWZ). 7.W przypadku wspólnego ubiegania się Wykonawców o udzielenie zamówienia, oświadczenie JEDZ składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie. Dokumenty te potwierdzają spełnianie warunków udziału w postępowaniu oraz brak podstaw wykluczenia w zakresie, w którym każdy z Wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu oraz niepodleganie wykluczeniu, zgodnie ze wzorem stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. 8.Wykonawca, który powołuje się na zasoby podmiotów udostępniających zasoby, na zasadach określonych w art. 118 ustawy Pzp, w celu wykazania braku istnienia wobec nich podstaw wykluczenia oraz w celu wykazania spełniania warunków udziału w postępowaniu, w zakresie, w jakim powołuje się na ich zasoby, składa także oświadczenia JEDZ dotyczące tych podmiotów, zgodnie ze wzorem stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. 9. Wykonawca nie może, po upływie terminu składania ofert, powoływać się na zdolności lub sytuację podmiotów udostępniających zasoby, jeżeli na etapie składania ofert nie polegał on w danym zakresie na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby. 10. Jeżeli zmiana albo rezygnacja z podwykonawcy dotyczy podmiotu, na którego zasoby Wykonawca powoływał się, na zasadach określonych w art. 118 ustawy Pzp, w celu wykazania spełniania warunków udziału w postępowaniu, Wykonawca jest obowiązany wykazać Zamawiającemu, że proponowany inny podwykonawca lub Wykonawca samodzielnie spełnia je w stopniu nie mniejszym niż podwykonawca, na którego zasoby Wykonawca powoływał się w trakcie postępowania o udzielenie zamówienia. 11. Zgodnie z art. 57, ustawy Pzp o udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy: 1) nie podlegają wykluczeniu z postępowania na podstawie art. 108 ust. 1 pkt 1) lit. a) – g), pkt 2) (z wyłączeniem sytuacji, o której mowa w art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. h)), pkt 3) – 6) oraz art. 109 ust. 1 pkt 4) ustawy Pzp, 2) spełniają warunki udziału w postępowaniu. 12. Badanie czy nie zachodzą podstawy wykluczenia, o których mowa w rozdziale IX ust.1a i 1b SWZ, zostanie dokonane w oparciu o oświadczenia przedstawione przez Wykonawcę, wykazy określone w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 oraz listę rozstrzygającą o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3 ustawy UPAU. 13. Wystąpienie okoliczności, o których mowa w rozdziale IX ust. 1a.SWZ, badane będzie w odniesieniu do Wykonawcy, podwykonawców, dostawców lub podmiotów udostępniających zasoby, w przypadku gdy przypada na nich ponad 10% wartości zamówienia. Wystąpienie okoliczności, o których mowa w rozdziale IX ust.1b.SWZ, badane będzie w odniesieniu do Wykonawcy i podmiotów udostępniających zasoby. Wykluczenie następować będzie na okres trwania ww. okoliczności. W przypadku Wykonawcy podlegającego wykluczeniu na ww. podstawie, Zamawiający odrzuci ofertę takiego Wykonawcy. 14. Pozostałe informacje zawarto w SWZ udostępnionej na Platformie Zakupowej pod adresem: https://pkp.eb2b.com.pl/open-preview-auction.html/511394.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45213320 Bauarbeiten für Gebäude in Verbindung mit dem Eisenbahngüterverkehr, 31000000 Elektrische Maschinen, Geräte, Ausstattung und Verbrauchsartikel; Beleuchtung, 31625200 Brandmeldeanlagen, 32000000 Rundfunk- und Fernsehgeräte, Kommunikations- und Fernmeldeanlagen und Zubehör, 32323500 Video-Überwachungssystem, 32581000 Ausrüstung für Datenübertragung, 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45112700 Landschaftsgärtnerische Arbeiten, 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten, 45261215 Solarzellendachdeckarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45311100 Installation von elektrischen Kabeln, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 45312100 Installation von Brandmeldeanlagen, 45312200 Installation von Einbruchmeldeanlagen, 45312310 Blitzschutzarbeiten, 45314300 Kabelinfrastruktur, 45317000 Sonstige Elektroinstallationsarbeiten, 45331100 Installation von Zentralheizungen, 45331211 Installation von lufttechnischen Anlagen in Außenanlagen, 45332000 Installateurarbeiten und Verlegung von Abwasserleitungen, 45333000 Installation von Gasanlagen, 45343000 Brandschutz-Installationsarbeiten, 45400000 Baufertigstellung, 45422100 Holzarbeiten, 45443000 Fassadenarbeiten, 45450000 Sonstige Baufertigstellungsarbeiten, 45453000 Überholungs- und Sanierungsarbeiten, 45233140 Straßenarbeiten, 45330000 Installateurarbeiten, 45314000 Installation von Fernmeldeanlagen, 92520000 Dienstleistungen von Museen und zugehörige Dienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana polegająca na dokończeniu robót budowlanych dla zadania inwestycyjnego : „Rozbiórka i budowa nowego dworca kolejowego Koszalin”. 2. Opis przedmiotu zamówienia, zwany dalej „OPZ”, stanowi Załącznik nr 1 do SWZ (zawiera: projekt budowlany, projekt techniczny, projekt wykonawczy, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót oraz przedmiary robót, pozwolenie na budowę). Zamawiający podkreśla, iż wszystkie roboty objęte zakresem zamówienia należy wykonać zgodnie z dokumentacją projektową, specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych, wytycznymi Zamawiającego, zaleceniami i wydanymi decyzjami oraz przepisami prawa i normami. Zamawiający wskazuje, iż przedmiar robót ma charakter pomocniczy i nie stanowi zamkniętego katalogu opisu robót. 3. Wykonawca jest zobowiązany do zrealizowania zamówienia na zasadach i warunkach określonych we wzorze Umowy – Załącznik nr 11 do SWZ, zwaną dalej „Umowa” oraz w OPZ – Załącznik nr 1 do SWZ. 4.Zamawiający wymaga odbycia obligatoryjnej wizji lokalnej, o której mowa art. 131 ust. 2 pkt 1) ustawy Pzp, terenu objętego przedmiotem zamówienia. Celem wizji jest sprawdzenie (oględziny wzrokowe) warunków terenowych, niezbędnych do sporządzenia oferty. Wizja lokalna odbędzie się w następujących terminach: 1) 28.04.2026 r., godz. 12.00, 2) 30.04.2026 r., godz. 12.00, 3) 05.05.2026 r., godz. 12.00. Wykonawcy zobowiązani są do zgłoszenia Zamawiającemu, zgodnie z postanowieniami Rozdziału XII, nie później niż w dniu poprzedzającym wybrany termin wizji, do godziny 10.00, imiennej listy przedstawicieli Wykonawcy, którzy wezmą udział w wizji lokalnej oraz daty wizji. Wniosek należy przesłać za pośrednictwem Platformy w zakładce „Pytania / Informacje” poprzez polecenie „Dodaj pytanie / komentarz”. Zamawiający niezwłocznie przekaże zgłoszonym Wykonawcom szczegółowe informacje dotyczące kwestii organizacyjnych związanych z prowadzeniem wizji lokalnej w terminie wyżej wyznaczonym przez Zamawiającego. Wizja lokalna odbędzie się przy udziale przedstawiciela Zamawiającego. Z przeprowadzonej wizji lokalnej zostanie sporządzony protokół (wzór protokołu stanowi Załącznik nr 13 do SWZ) podpisany przez przedstawicieli Wykonawcy i Zamawiającego. Brak udziału w wizji lokalnej skutkować będzie odrzuceniem oferty Wykonawcy na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 18) ustawy Pzp. 5. Wykonawca lub podwykonawca, jest zobowiązany do zatrudnienia na podstawie umowy o pracę osób wykonujących pracę, w rozumieniu art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy (Dz. U. z 2025 r., poz. 277 z późn. zm.). Zobowiązanie do zatrudnienia dotyczy pracowników, którzy w ramach Umowy, która zostanie zawarta w wyniku udzielenia przedmiotowego zamówienia, będą wykonywać czynności w zakresie robót: a) murarskich, malarskich, dekarskich, czynności wykonywanych w charakterze pomocnika murarza, b) monterskich w zakresie instalacji sanitarnych, c) monterskich w zakresie instalacji elektrycznych, d) rozliczania i prowadzenia dokumentacji budowy. 6. Zasady dokumentowania zatrudnienia, kontroli spełniania przez Wykonawcę lub podwykonawcę wymagań dotyczących zatrudnienia na podstawie umowy o pracę oraz postanowienia dotyczące sankcji z tytułu ich niespełnienia, określone zostały w § 3 ust. 10 wzoru Umowy stanowiącego Załącznik nr 11 do SWZ. 7. Zamawiający wymaga, aby przy realizacji zamówienia osoby skierowane przez Wykonawcę do realizacji zamówienia, wymienione w rozdziale IX ust. 2 pkt 4) lit. b) SWZ, porozumiewały się z Zamawiającym w języku polskim lub za pośrednictwem tłumacza języka polskiego. W korespondencji pomiędzy Wykonawcą a Zamawiającym za obowiązujący uznaje się język polski, przy czym Zamawiający w tym przypadku wymaga posługiwania się przez personel Wykonawcy językiem polskim w stopniu zaawansowanym C1 - zgodnie ze skalą przyjętą przez Radę Europy – CEFR Common European Framework lub za pośrednictwem tłumacza języka polskiego, natomiast w korespondencji pomiędzy Wykonawcą, a Zamawiającym za obowiązujący uznaje się język polski w co najmniej wyżej wymienionym stopniu zaawansowania. 8. Zamawiający przewiduje udzielanie zaliczek na poczet wykonania zamówienia. Zasady oraz warunki udzielenia zaliczki, w tym zabezpieczenie zaliczki, zostały określone we wzorze Umowy stanowiącym Załącznik nr 11 do SWZ. 9. Wykonawca jest zobowiązany do wykonywania wszelkich czynności wynikających z SWZ oraz zobowiązuje się do przestrzegania wymagań zgodnie z „Procedurą dotyczącą wymagań w zakresie BHP wobec Wykonawców oraz Podwykonawców realizujących usługi na rzecz PKP S.A.” - która stanowi Załącznik nr 7 do Umowy (w zakresie przepisów BHP). 10. Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień, o których mowa w art. 388 pkt 2) lit. c) ustawy Pzp, dotychczasowemu Wykonawcy, polegających na powtórzeniu podobnych robót budowlanych jak w zamówieniu podstawowym i zgodnych z jego przedmiotem. 10. Łączna wartość powyższych zamówień nie przekroczy 20% wartości zamówienia podstawowego. 11. Zakres i warunki udzielania zamówień podobnych zostały określone w rozdziale VII SWZ. 12. Zamawiający dopuszcza możliwość powierzenia wykonania części zamówienia podwykonawcom. 13. Wykonawca zobowiązany jest wskazać w oświadczeniu JEDZ, którego wzór stanowi Załącznik nr 3 do SWZ oraz Formularzu ofertowym, którego wzór stanowi Załącznik nr 2 do SWZ, części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom i podać nazwy podwykonawców (o ile są znane na obecnym etapie). 14. Wartość w sekcji Zakres zamówienia jest wartością zamówienia podstawowego z uwzględnieniem zamówień, o których mowa w art. 388 pkt 2) lit. c) ustawy PZP. UWAGA: Ze względu na brak możliwości zamieszczenia większej ilości informacji szczegółowe informacje zawarte są w SWZ.
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: KFZ/2026/WNP-020029
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Έργα
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45000000 Κατασκευαστικές εργασίες
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 45213320 Κατασκευαστικές εργασίες για κτίρια σχετιζόμενα με τις σιδηροδρομικές μεταφορές, 31000000 Ηλεκτρικές μηχανές, συσκευές, εξοπλισμός και αναλώσιμα· φωτισμός, 31625200 Συστήματα συναγερμού πυρκαγιάς, 32000000 Εξοπλισμός ραδιοφωνίας, τηλεόρασης, επικοινωνιών, τηλεπικοινωνιών και συναφής εξοπλισμός, 32323500 Σύστημα βιντεοπαρακολούθησης, 32581000 Εξοπλισμός επικοινωνίας δεδομένων, 45110000 Εργασίες κατεδάφισης και αποξήλωσης εγκαταστάσεων κτιρίων και εργασίες μετακίνησης γαιών, 45111200 Εργασίες διευθέτησης και εκκαθάρισης εργοταξίου, 45112700 Εργασίες διαμόρφωσης τοπίου, 45220000 Εργασίες μηχανικού και δομικές εργασίες, 45261215 Εργασίες επικάλυψης στέγης για ηλιακούς συλλέκτες, 45300000 Εργασίες κτιριακών εγκαταστάσεων, 45310000 Εργασίες ηλεκτρολογικών εγκαταστάσεων, 45311000 Εγκατάσταση ηλεκτρικών καλωδιώσεων και εξαρτημάτων, 45311100 Εργασίες ηλεκτρικής καλωδίωσης, 45311200 Εγκατάσταση ηλεκτρικών εξαρτημάτων, 45312100 Εργασίες εγκατάστασης συστήματος συναγερμού πυρκαγιάς, 45312200 Εργασίες εγκατάστασης συστήματος αντικλεπτικού συναγερμού, 45312310 Εργασίες προστασίας από τον κεραυνό, 45314300 Καλωδιακή υποδομή, 45317000 Άλλες εργασίες ηλεκτρολογικών εγκαταστάσεων, 45331100 Εργασίες εγκατάστασης κεντρικής θέρμανσης, 45331211 Εργασίες εξωτερικής εγκατάστασης αερισμού, 45332000 Εργασίες υδραυλικών εγκαταστάσεων και τοποθέτησης αποχετευτικών αγωγών, 45333000 Εργασίες τοποθέτησης εξαρτημάτων εγκαταστάσεων αερίου, 45343000 Εργασίες εγκαταστάσεων πρόληψης πυρκαγιάς, 45400000 Εργασίες αποπεράτωσης κτιρίων, 45422100 Ξυλουργικές εργασίες, 45443000 Εργασίες πρόσοψης, 45450000 Άλλες εργασίες αποπεράτωσης κτιρίων, 45453000 Εργασίες γενικής επισκευής και ανακαίνισης, 45233140 Οδικά έργα, 45330000 Υδραυλικές εργασίες, 45314000 Εγκατάσταση τηλεπικοινωνιακού εξοπλισμού, 92520000 Υπηρεσίες μουσείων και συναφείς υπηρεσίες
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: KFZ/2026/WNP-020029
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45000000 Trabajos de construcción
Clasificación adicional (cpv): 45213320 Trabajos de construcción de edificios relacionados con el transporte ferroviario, 31000000 Máquinas, aparatos, equipo y productos consumibles eléctricos; iluminación, 31625200 Sistemas de avisador de incendios, 32000000 Equipos de radio, televisión, comunicaciones y telecomunicaciones y equipos conexos, 32323500 Sistema de vigilancia por vídeo, 32581000 Equipo de comunicación de datos, 45110000 Trabajos de demolición de inmuebles y movimiento de tierras, 45111200 Trabajos de explanación y limpieza del terreno, 45112700 Trabajos de paisajismo, 45220000 Obras de ingeniería y trabajos de construcción, 45261215 Revestimiento de cubiertas con placas solares, 45300000 Trabajos de instalación en edificios, 45310000 Trabajos de instalación eléctrica, 45311000 Trabajos de instalación de cableado y accesorios eléctricos, 45311100 Trabajos de cableado eléctrico, 45311200 Trabajos de instalación de accesorios eléctricos, 45312100 Instalación de sistemas de alarma contra incendios, 45312200 Instalación de sistemas de alarma antirrobo, 45312310 Trabajos de protección contra rayos, 45314300 Infraestructura para cables, 45317000 Otros trabajos de instalación eléctrica, 45331100 Trabajos de instalación de calefacción central, 45331211 Trabajos de instalación de ventilación para intemperie, 45332000 Trabajos de instalación sanitaria y de colocación de tuberías de desagüe, 45333000 Trabajos de instalación de aparatos de gas, 45343000 Trabajos de instalación de dispositivos de protección contra incendios, 45400000 Acabado de edificios, 45422100 Trabajos en madera, 45443000 Trabajos de fachada, 45450000 Otros trabajos de acabado de edificios, 45453000 Trabajos de revisión y reacondicionamiento, 45233140 Obras viales, 45330000 Trabajos de fontanería, 45314000 Instalación de equipo de telecomunicaciones, 92520000 Servicios de museos y de preservación de lugares y edificios históricos
5. Lote
Lote: LOT-0001
395608-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord - Paranduse teade
Ehitustööd
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnusKFZ/2026/WNP-020029
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusEhitustööd
Peamine liigitus (cpv): 45000000 Ehitustööd
Täiendav liigitus (cpv): 45213320 Raudteetranspordiga seotud hoonete ehitustööd, 31000000 Elektrimasinad, -aparaadid, -seadmed ja -tarvikud; valgustus, 31625200 Tulekahjuhäire süsteemid, 32000000 Raadio-, televisiooni-, kommunikatsiooni-, teleside- ja sellega seotud seadmed, 32323500 Videoseiresüsteemid, 32581000 Andmesideseadmed, 45110000 Ehitiste lammutus- ja purustustööd ja pinnase eemaldamistööd, 45111200 Ehitusplatsi ettevalmistus- ja puhastustööd, 45112700 Maastikukujundustööd, 45220000 Insenertehnilised tööd ja ehitustööd, 45261215 Päikesepaneelidega katusekatmistööd, 45300000 Hoone installatsioonitööd, 45310000 Elektripaigaldustööd, 45311000 Elektrijuhtmete ja -seadmete paigaldustööd, 45311100 Elektrijuhtmete paigaldustööd, 45311200 Elektriseadmete paigaldustööd, 45312100 Tuletõrje häiresüsteemi paigaldustööd, 45312200 Valvesignalisatsioonisüsteemi paigaldustööd, 45312310 Piksekaitsetööd, 45314300 Kaabli infrastruktuuri paigaldamine, 45317000 Muud elektripaigaldustööd, 45331100 Keskkütte paigaldamine, 45331211 Välisventilatsiooniseadmete paigaldustööd, 45332000 Vesivarustus- ja kanalisatsioonitööd ja drenaažipaigaldustööd, 45333000 Gaasiseadmete paigaldustööd, 45343000 Tuleohutusseadmete paigaldustööd, 45400000 Ehituse viimistlustööd, 45422100 Puidutööd, 45443000 Fassaaditööd, 45450000 Muud ehitusviimistlustööd, 45453000 Kapitaalremont- ja renoveerimistööd, 45233140 Teetööd, 45330000 Torustikupaigaldus- ja sanitaartehnilised tööd, 45314000 Telekommunikatsiooniseadmete paigaldamine, 92520000 Muuseumi- ja ajalooliste kohtade ning ehitiste säilitamise teenused
5. Osa
OsaLOT-0001
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Lavori
Classificazione principale (cpv): 45000000 Lavori di costruzione
Classificazione aggiuntiva (cpv): 45213320 Lavori di costruzione di edifici per i trasporti ferroviari, 31000000 Macchine e apparecchi, attrezzature e articoli di consumo elettrici; illuminazione, 31625200 Sistemi di allarme antincendio, 32000000 Attrezzature per radiodiffusione, televisione, comunicazione, telecomunicazione e affini, 32323500 Sistema di videosorveglianza, 32581000 Apparecchiature di trasmissione dati, 45110000 Lavori di demolizione di edifici e lavori di movimento terra, 45111200 Lavori di preparazione del sito e sgombero, 45112700 Lavori di architettura paesaggistica, 45220000 Opere d'arte e strutture, 45261215 Lavori di copertura di tetti con pannelli solari, 45300000 Lavori di installazione di impianti in edifici, 45310000 Lavori di installazione di cablaggi, 45311000 Lavori di cablaggio e di connessione elettrici, 45311100 Lavori di cablaggio elettrico, 45311200 Lavori di connessione elettrici, 45312100 Lavori di installazione di sistemi d'allarme antincendio, 45312200 Lavori di installazione di sistemi d'allarme antifurto, 45312310 Lavori di protezione da fulmini, 45314300 Installazione di infrastrutture per cavi, 45317000 Altri lavori di installazione elettrica, 45331100 Lavori di installazione di impianti di riscaldamento centrale, 45331211 Lavori di installazione di impianti di ventilazione in strutture esterne, 45332000 Lavori di installazione di impianti idraulici e di evacuazione delle acque residue, 45333000 Lavori di installazione di raccorderia gas, 45343000 Lavori di installazione di dispositivi antincendio, 45400000 Lavori di completamento degli edifici, 45422100 Lavori in legno, 45443000 Lavori di facciata, 45450000 Altri lavori di completamento di edifici, 45453000 Lavori di riparazione e ripristino, 45233140 Lavori stradali, 45330000 Lavori di idraulica, 45314000 Installazione di dispositivi di telecomunicazione, 92520000 Servizi di musei, di salvaguardia di siti ed edifici storici e servizi affini
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
395608-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev - Obvestilo o spremembi obvestila
Gradnje
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikatorKFZ/2026/WNP-020029
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaGradnje
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 45000000 Gradbena dela
Dodatna klasifikacija (cpv): 45213320 Gradbena dela na stavbah, povezanih z železniškim prevozom, 31000000 Električni stroji, aparati, oprema in potrošno blago; razsvetljava, 31625200 Protipožarni alarmni sistemi, 32000000 Radijski in televizijski aparati, komunikacijska, telekomunikacijska in z njimi povezana oprema, 32323500 Sistem za video nadzor, 32581000 Oprema za posredovanje podatkov, 45110000 Rušenje objektov ter splošna rušitvena in zemeljska dela, 45111200 Pripravljalna dela na gradbiščih in čiščenje gradbišča, 45112700 Krajinsko oblikovanje, 45220000 Dela na inženirskih in visokih gradnjah, 45261215 Krovska dela s solarnimi ploščami, 45300000 Inštalacijska dela pri gradnjah, 45310000 Elektroinštalacijska dela, 45311000 Inštalacija električnih napeljav in pribora (fitingov), 45311100 Inštalacija električnih napeljav, 45311200 Inštalacija električnega pribora (fitingov), 45312100 Inštalacija protipožarnih alarmnih sistemov, 45312200 Inštalacija protivlomnih alarmnih sistemov, 45312310 Dela za zaščito pred strelo, 45314300 Inštalacija kabelske infrastrukture, 45317000 Druga elektroinštalacijska dela, 45331100 Inštalacija centralnega ogrevanja, 45331211 Inštalacija prezračevalnih naprav na prostem, 45332000 Vodovodna in plinska inštalacijska dela ter polaganje odvodnih cevi, 45333000 Inštalacija plinske opreme, 45343000 Inštalacijska dela za protipožarno zaščito, 45400000 Zaključna gradbena dela, 45422100 Lesarska dela, 45443000 Dela na fasadi, 45450000 Druga zaključna gradbena dela, 45453000 Remontna in sanacijska dela, 45233140 Cestna dela, 45330000 Vodovodna, plinska in sanitarna inštalacijska dela, 45314000 Inštalacija telekomunikacijske opreme, 92520000 Storitve muzejev in storitve na področju varstva spomenikov
5. Sklop
SklopLOT-0001