2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aansprakelijkheidsverzekering
Beschreibung: De gemeente Utrecht wil één overeenkomst afsluiten voor een Aansprakelijkheidsverzekering ten behoeve van de gemeente en alle diensten en organisaties waarvoor de gemeente verantwoordelijk is. Scope van de opdracht: • Verzekeren van aansprakelijkheid volgens onderstaande rubrieken en conform de randvoorwaarden zoals omschreven in deze Leidraad en het Programma van Eisen. • Behandeling van alle aansprakelijkheidsschades met een (ingeschat) schadebedrag boven het eigen risico. • Behandeling van alle aansprakelijkheidsschades met betrekking tot de rubriek AVP Oekraïne. Zie documenten
Interne Kennung: 2025JZ621
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66516000 Haftpflichtversicherungen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De gemeente Utrecht wil één overeenkomst afsluiten voor een Aansprakelijkheidsverzekering ten behoeve van de gemeente en alle diensten en organisaties waarvoor de gemeente verantwoordelijk is. Scope van de opdracht: • Verzekeren van aansprakelijkheid volgens onderstaande rubrieken en conform de randvoorwaarden zoals omschreven in deze Leidraad en het Programma van Eisen. • Behandeling van alle aansprakelijkheidsschades met een (ingeschat) schadebedrag boven het eigen risico. • Behandeling van alle aansprakelijkheidsschades met betrekking tot de rubriek AVP Oekraïne.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: N.v.t.
395620-2026 - Resultaat
Nederland – Aansprakelijkheidsverzekeringen – Aansprakelijkheidsverzekering
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Aansprakelijkheidsverzekering
Interne identificatiecode: 2025JZ621
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66516000 Aansprakelijkheidsverzekeringen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: N.v.t.