See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bestek met betrekking tot de levering van KVM-over-IP-Matrix Sets en KVM-switch met console
Beschreibung: De onderhavige opdracht betreft de levering van KVM-over-IP-Matrix Sets en KVM-switch met console, inclusief managementsoftware, de nodige switches, materiaal voor rackmounting en SFP’s RJ45.
Interne Kennung: IBZ/NCCN/2026/NTTC/003
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: IBZ/NCCN/2026/NTTC/003 - 1
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 48620000 Betriebssysteme