See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa cukru i herbaty
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia była jednorazowa dostawa do jednostek organizacyjnych Zamawiającego (magazynów), poniższych artykułów zwanych dalej asortymentem: a) w zakresie części nr 1 - cukru spożywczego, w ilości 48 399 opakowań (opakowanie = 1kg), b) w zakresie części nr 2 - herbaty czarnej ekspresowej, w ilości 47 902 opakowań.
Vorherige Bekanntmachung: 189449-2025
Interne Kennung: BZ.26.117.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Niniejsze postępowanie, o wartości przekraczającej równowartość kwoty określonej na podstawie art. 3 ust. 1 pkt 2) w związku z art. 2 ust. 1 pkt 2) ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 ze zm.) - zwanej dalej „PZP”, prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 PZP w związku z art. 376 ust. 1 pkt 1) PZP w oparciu o art. 5 ust. 4 pkt 6) PZP. 2. Postępowanie prowadzone jest w procedurze, o której mowa w art. 139 ust. 1 PZP. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta zostanie najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15831200 Weißzucker
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15864100 Teebeutel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa cukru spożywczego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia była jednorazowa dostawa do jednostek organizacyjnych Zamawiającego (magazynów), w zakresie części nr 1 - cukru spożywczego, w ilości 48 399 opakowań (opakowanie = 1kg), o poniższych parametrach: - białego, - o granulacji drobnej, - pakowanego w torebkach 1 kg. Sposób pakowania - po 10 kg w zgrzewce ułożone na palecie (maksymalna wysokość palety 1,8 m). Dostawa winna odbywać się samochodem wyposażonym w windę. Asortyment winien być dostarczony na paletach bezzwrotnych.
Interne Kennung: BZ.26.117.2025 - część nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega, że gwarantuje zakup 70% ilości przedmiotu zamówienia, określonego powyżej. Zakup pozostałych 30% ilości przedmiotu zamówienia może zostać zrealizowany w zależności od faktycznych potrzeb Zamawiającego (prawo opcji) z uwagi na trudne do oszacowania zatrudnienie w spółce. Niezrealizowanie przez Zamawiającego przedmiotu zamówienia w ilości większej niż 70% ilości, o której mowa powyżej nie może stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń finansowych i odszkodowawczych ze strony Wykonawcy.
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa herbaty czarnej ekspresowej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia była jednorazowa dostawa do jednostek organizacyjnych Zamawiającego (magazynów), w zakresie części nr 2 - herbaty czarnej ekspresowej, w ilości 47 902 opakowań, o poniższych parametrach: - w saszetkach (minimum 1,4 g każda), - bez sznurka, - w 100% z naturalnych składników pochodzenia roślinnego, - produkowanej tylko i wyłącznie z zastosowaniem uznanych metod produkcji, w szczególności procesów więdnięcia, fermentacji, napowietrzania i suszenia liści, - zapach przed zaparzeniem winien być charakterystyczny dla herbaty czarnej; niedopuszczalny jest zapach: workowy, zleżały, spalony, zepsuty, - wygląd naparu po zaparzeniu winien być charakterystyczny dla herbaty czarnej; klarowny, przejrzysty, bez zmętnień, o żywej, nasyconej barwie jasno lub ciemnobrązowej; niedopuszczalny jest wygład: matowy, mulisty, - smak i zapach po zaparzeniu charakterystyczny dla herbaty czarnej; żywy, silny; niedopuszczalny zapach i posmak: workowy, przypalony, zwietrzały, metaliczny, spleśniały, ziemisty, trawiasty, - dopuszczalne stosowanie aromatów i barwników identycznych z naturalnymi, - pakowanej po 100 saszetek w 1 opakowaniu. Sposób pakowania - opakowanie zbiorcze, ułożone na palecie (maksymalna wysokość palety 1,8 m). Asortyment winien być dostarczony na paletach bezzwrotnych. Dostawa samochodem wyposażonym w windę.
Interne Kennung: BZ.26.117.2025 - część nr 2
Haupteinstufung (cpv): 15864100 Teebeutel