395729-2026 - Ergebnis
Polen – Spezialfahrzeuge – Zakup autobusu przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych na potrzeby Gminy Wieliczka
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup autobusu przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych na potrzeby Gminy Wieliczka
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego autobusu przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych. 2. Specyfikacja techniczna przedmiotu zamówienia: 2.1. Autobus przystosowany do przewozu osób niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich. 2.2. Odnośnie pojemności autobusu, dostarczany pojazd musi posiadać dwie opcje: - minimum 14-16 miejsc siedzących + kierowca, - możliwość konfiguracji: minimum 8 miejsc siedzących + kierowca + 2 osoby na wózkach inwalidzkich. 2.3. Pojazd fabrycznie nowy, nieużywany, rok produkcji nie starszy niż 2024 r.; 2.4. Pojazd przystosowany do ruchu prawostronnego (kierownica po lewej stronie); 2.5. Pojazd dostosowany do przewozu osób niepełnosprawnych poprzez: - wyposażenie w rampę najazdową zamontowaną za ostatnim rzędem siedzeń; - zamontowanie szyn podłogowych do mocowania 2 szt. wózków inwalidzkich; - 2 komplet pasów umożliwiające mocowanie 2 szt. wózków inwalidzkich; - pasy biodrowe zabezpieczające osobę niepełnosprawną w wózku inwalidzkim; - zamontowanie dodatkowych kierunkowskazów w tylnych narożnikach dachu pojazdu; - oznakowanie pojazdu z przodu i tyłu symbolem „inwalidzi”; - niski próg drzwi przednich a przy drzwiach bocznych przesuwnych składany stopień ułatwiający wsiadanie i wysiadanie z pojazdu - wysokość stopnia maksymalnie 500 mm od podłoża; - przystosowanie części foteli do łatwego demontażu (bez użycia narzędzi) dla zapewnienia wjazdu 2 szt. wózków inwalidzkich jeden za drugim przez drzwi tylne;
Vorherige Bekanntmachung322853-2026
Interne KennungBZP.271.7.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114000 Spezialfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34114300 Fahrzeuge für die Sozialfürsorge
5. Los
LosLOT-0001