See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: KONKURS OFERT NA UDZIELANIE ŚWIADCZEŃ ZDROWOTNYCH
Beschreibung: Przedmiotem konkursu ofert jest : a) udzielanie samodzielnych konsultacji z zakresu badań immunologii transfuzjologicznej dla wszystkich podmiotów leczniczych w nadzorowanym przez Udzielającego Zamówienie terenie, b) dokonywanie kwalifikacji serologicznej składników krwi i przygotowanie próbek do biologii molekularnej, c) prowadzenie nadzoru nad dystrybucją składników krwi i produktów krwiopochodnych, d) konsultowanie problemów wszystkich obszarów działalności leczniczej RCKiK w Kaliszu, 2. Świadczenia, o których mowa w ust. 1 będą wykonywane: a) w godzinach od 14:35 danego dnia do 7:00 dnia następnego oraz w dni ustawowo wolne od pracy, soboty, niedziele i święta – całodobowo. Dni i godziny świadczenia konsultacji określone zostaną szczegółowo w harmonogramie, ustalonym na każdy miesiąc ich realizacji. b) w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kaliszu, ul. Kaszubska 9, 62-800 Kalisz. Z osobami wybranymi w konkursie zostanie zawarta umowa zlecenia na czas określony od dnia 01.06.2025r do 31 maja 2026r.
Interne Kennung: Konkurs ofert
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121000 Dienstleistungen von Arztpraxen
5. Los
Los: LOT-0001