See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Seine-Schelde. Afleidingskanaal van de Leie. Bouw van een nieuwe fietsers- en voetgangersbrug te Nevele. Engineer- and build opdracht.
Beschreibung: Het voorwerp van de opdracht is een aanneming van werken voor de afbraak van de bestaande betonnen fiets- en voetgangersbrug over het Afleidingskanaal te Nevele (Deinze) (verbinding Langemunt met Kortemunt), het bouwen van een nieuwe stalen boogbrug op dezelfde locatie, het voorzien van een tijdelijke voetgangersbrug met fietsgeul gedurende de werken, het realiseren van de resterende oeververdediging en afbraak van de bestaande oeververdediging, het realiseren van een aanlegsteiger voor plezierjacht, het uitvoeren van omgevingswerken rondom de brug en in uitbreiding op Vaart Rechts in aansluiting met de bestaande toestand, het uitvoeren van rioleringswerken op Vaart Rechts en Vaart Links en aanleg van groen en groenonderhoud.
Interne Kennung: De Vlaamse Waterweg-ABS-18-012 - gunning-F03__3
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45221113 Bau von Fußgängerbrücken
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 45240000 Wasserbauarbeiten