395766-2025 - Ergebnis
Tschechien – Erdgas – Dodávka zemního plynu na období 11.1.2026-31.12.2026
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka zemního plynu na období 11.1.2026-31.12.2026
BeschreibungDodávka zemního plynu na období 11.1.2026-31.12.2026
Interne Kennungplyn 2026
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
5. Los
LosLOT-0001
Titelčást 1) Dodávka zemního plynu v rámci sdružených služeb dodávky zemního plynu pro odběr do 630 MWh
BeschreibungDodávka zemního plynu v rámci sdružených služeb dodávky zemního plynu pro odběr do 630 MWh v předpokládaném množství 4 720 MWh
Interne Kennungmaloodběr
LosLOT-0002
Titelčást 2) Dodávka zemního plynu v rámci sdružených služeb dodávky zemního plynu pro odběr nad 630 MWh
BeschreibungpředpokládaNÉ MNOŽSTVÍ 962 MWh
Interne Kennungvelkoodběr