See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup urządzeń, oprogramowania oraz dodatkowego wyposażenia dla Stanowiska Informatyki Śledczej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup urządzeń, oprogramowania oraz dodatkowego wyposażenia dla Stanowiska Informatyki Śledczej. 2. Zamówienie zostało podzielone na cztery części: Część I Urządzenie do obrazowania danych cyfrowych Część II Wysokowydajny mobilny duplikator danych Część III Oprogramowanie do cyfrowej analizy kryminalistycznej Część IV Wyposażenie dodatkowe 3. Szczegółowy przedmiot zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 2 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy. 4. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 248986-2026
Interne Kennung: ZPRZ.270.73.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30210000 Datenverarbeitungsgeräte (Hardware)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 30234000 Speichermedien, 30236200 Datenverarbeitungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Urządzenie do obrazowania danych cyfrowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzenia do obrazowania danych cyfrowych, szczegółowo opisanego w Załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część I: Urządzenie do obrazowania danych cyfrowych
Los: LOT-0002
Titel: Wysokowydajny mobilny duplikator danych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wysokowydajnego mobilnego duplikatora danych, szczegółowo opisanego w Załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część II: Wysokowydajny mobilny duplikator danych
Haupteinstufung (cpv): 30236200 Datenverarbeitungsanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte
Los: LOT-0003
Titel: Oprogramowanie do cyfrowej analizy kryminalistycznej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa Oprogramowania do cyfrowej analizy kryminalistycznej, szczegółowo opisanego w Załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część III: Oprogramowanie do cyfrowej analizy kryminalistycznej
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Los: LOT-0004
Titel: Wyposażenie dodatkowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa Wyposażenia dodatkowego, szczegółowo opisanego w Załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część IV: Wyposażenie dodatkowe
Haupteinstufung (cpv): 30234000 Speichermedien