2. Verfahren
Verfahren
Titel: Projectmeubilair 2026
Beschreibung: De opdracht betreft het adviseren over inrichtingsvoorstellen voor projecten van ROC van Twente, waarna het meubilair wordt geleverd, gemonteerd en eventueel wordt onderhouden door opdrachtnemer. Projecten kunnen herinrichtingsopdrachten of nieuwe opdrachten zijn voor ruimtes zoals schoolrestaurants, personeelsruimtes, vergaderruimtes, directiekantoren, open leercentra, e.d. Deze projecten worden in minicompetities uitgezet bij de opdrachtnemers. Er zullen maximaal drie leveranciers gecontracteerd worden. Voor de eerste opdracht wordt geen minicompetitie gehouden. Deze opdracht wordt direct gegund aan de inschrijver die bij deze aanbesteding de beste prijs-kwaliteitverhouding heeft. De eerste opdracht betreft de herinrichting van het schoolrestaurant van locatie Wierdensestraat 65 in Almelo. Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne Kennung: 2026/0609ML
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Projectmeubilair
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Raamovereenkomst kan door Opdrachtgever maximaal vier (4) maal met één (1) jaar worden verlengd, derhalve tot en met 30 november 2034. Per laatstgenoemde datum is deze Raamovereenkomst zonder schriftelijke aankondiging van rechtswege geëindigd.