2. Verfahren
Verfahren
Titel: Warme drankautomaten gemeente Soest
Beschreibung: Levering en installatie van 12 warme drankautomaten en de levering van koffie en cacao gedurende een periode van maximaal 10 jaar. Zie aanbestedingsleidraad.
Interne Kennung: 1094584
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Leveren en installeren van warme drankautomaten. Leveren van bijbehorende ingrediënten.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42968100 Getränkeautomaten
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Levering automaten inclusief ingrediënten
Beschreibung: Zie Programma van Eisen
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De opdracht kan drie maal verlengd worden met 12 maanden.
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 1094584
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 15860000 Koffie, thee en aanverwante producten
Aanvullende classificatie (cpv): 42968100 Drankenautomaat
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Zie Programma van Eisen
Interne identificatiecode: 1
Opties: